У навчальному центрі на Львівщині визначили кращі підрозділи

15:15 19 жовтня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

Командирів вперше нагороджено перехідними кубками.

У 184-му навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного визначили та нагородили підрозділи, які показали кращі результати у навчально-виховному процесі за підсумками вересня 2015 року. За результатами підбиття підсумків їх нагородили кубками та дипломами. Виступаючи перед присутніми, начальник центру, полковник Олександр Остапчук зазначив:  «Результати шостої хвилі мобілізації свідчать про успішність роботи особового складу, адже загалом у рамках мобілізації за 2014-2015 роки центр підготував чималу кількість курсантів. Вони поповнили лави бойових частин і зараз захищають мирне життя українських громадян. Це – вагомий внесок у зміцнення обороноздатності нашої держави!

Незважаючи на досягнуте керівництвом держави перемир’я, весь особовий склад має завжди бути готовим до нової, 7-ї хвилі, мобілізації. Ми маємо зробити висновки та врахувати весь набутий досвід із навчання попередніх хвиль.

Президент України – Верховний Головнокомандувач ЗС України – наголосив на нараді з інформаційно-патріотичного виховання, що сьогодні військовослужбовці Збройних Сил України є в числі головних об’єктів системних інформаційних атак з боку ворога, тому інформаційно-патріотичне виховання має стати окремим напрямком роботи для кожного командира та начальника».

Кращі підрозділи 184-го навчального центру визначено у п’ятьох номінаціях, їхніх командирів вперше нагороджено кубками та дипломами. При цьому кубки є перехідними, і переможець попереднього місяця передаватиме його переможцеві наступного.

Кращим відділенням 184-го навчального центру визначено відділення підготовки фахівців ракетних військ та артилерії, яке очолює підполковник Олександр Дзуг. Кращою цикловою комісією визначено циклову комісію вогневої підготовки відділення підготовки фахівців механізованих та танкових військ, яку очолює майор Олексій Перчик.

Кращим навчальним підрозділом визначено навчальну роту підготовки механіків-водіїв бронетанкової техніки відділення підготовки водіїв та механіків-водіїв, яку очолює капітан Олег Сидорчук. Кращим підрозділом забезпечення визначено роту забезпечення навчального процесу відділення підготовки фахівців підрозділів оперативного забезпечення, яку очолює капітан Сергій Матвіїв.

Кращим окремим підрозділом забезпечення визначено батальйон матеріально-технічного забезпечення, який очолює підполковник Павло Павлик. Про це повідомили сьогодні, 19 жовтня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

12:32 29 вересня 2020 р.

Львівський обласний інститут післядипломної педосвіти очолив пенсіонер

У вівторок, 29 вересня, Львівська обласна рада призначила директором КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Павла Хобзея.

Рубрика: Наука і техніка

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу