У міськраді підтримали ще одну петицію львів’ян

15:40 20 грудня 2018 р.


Фото: svoboda.org.ua

Депутати Львівської міськради підтримали в четвер, 20 грудня, на сесії ЛМР електронну петицію щодо обов’язкового врахування при будівництві нових багатоквартирних будинків, готелів, офісних центрів мережі комунальних навчальних закладів, насамперед садків та шкіл.

Про це повідомили в четвер, 20 грудня, в прес-службі Львівської міськради. Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила: «Після розгляду цієї петиції департамент містобудування, департамент гуманітарної політики розроблять спільну дорожню карту для того, щоби при затвердженні зонінгів, детальних планів депутати це враховували. І при видачі містобудівних умов та обмежень також враховували положення безпосередньо цієї петиції. Звичайно, що ця петиція містить норми, і з цим погодилася сама авторка петиції, які не зовсім відповідають вимогам чинного законодавства. Але спільно ми знайдемо компромісне рішення».

Як інформував «Щоденний Львів», раніше в міськраді підтримали петицію про реконструкцію площі Довженка у Львові.

dailylviv.com

До теми

09:03 27 жовтня 2021 р.

З 1 листопада навчання у всіх школах Львова буде дистанційним

Міська комісії з питань ТЕБ і НС прийняла рішення про те, що з 1 до 14 листопада учні всіх класів шкіл Львова будуть навчатися дистанційно. Таке рішення прийняли заради унеможливлення стрімкого поширення коронавірусу серед дітей.

Рубрика: Наука і техніка

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу