У Львові буде ще одна музична школа

19:40 25 січня 2018 р.


Фото: google.com.ua

У будинку №105 на вулиці Личаківській навчатимуться прекрасному.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 25 січня: «На сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу про затвердження територіальній громаді міста Винники в особі Винниківської міської ради технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вулиці Личаківській, 105, де в подальшому розпочнуть проект будівництва музичної школи».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Після голосування за цю ухвалу ми починаємо процедуру, щоб почати проект будівництва музичної школи. В нас є домовленість з мерією Винник. На наступній сесії вони приймуть своє рішення, ми також приймемо рішення. На цій ділянці буде збудована музична школа. Тоді ми зможемо почати процес переселення з будівлі, яка пристосована, біля храму святого Антонія. Є позитив, що польські організації готові фінансово долучитись до реалізації цього проекту. Там не буде ніяких житлових будинків. Там буде музична школа і вся інфраструктура, яка для цього потрібна».

Натомість директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич розповіла: «Зазначена земельна ділянка має доволі довгу і сумну історію. Коли цю земельну ділянку вилучили із земель міністерства оборони і розпорядженням Кабінетом міністрів було передано Винниківській міській раді з метою в подальшому збудувати там церкву. В кінцевому результаті, коли це стало очевидно неможливим, на призначену земельну ділянку претендувало дуже багато осіб».

Чиновник також повідомила: «Станом на сьогодні Львівською міською радою, Винниківською міською радою було відстояно в судах, тобто було рішення суду, яке набрало законної сили, про те, що зазначена ділянка належить на праві власності Винниківській громаді в особі Винниківської міської ради. І зараз Львівська міська рада, як орган на території якого знаходиться земельна ділянка, закріпляє за Винниківською міською радою цю земельну ділянку».

Гелена Пайонкевич додала: «Також хочу нагадати про те, що тут, в цій сесійній залі, проголосували програму співпраці Львова з містом Винники і в подальшому, найближчим часом, Винниківська рада передасть цю земельну ділянку з об’єктами нерухомості, які на ній знаходяться, територіальній громаді міста Львова».

dailylviv.com

До теми

12:41 16 вересня 2021 р.

Як працюватимуть заклади освіти з 20 вересня – уряд запровадив нові карантинні обмеження

На Урядовому порталі оприлюднено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що запроваджують нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Рубрика: Наука і техніка

11:49 15 вересня 2021 р.

За успішну сертифікацію педагогам дадуть 20% до заробітної плати

З 20 вересня до 12 листопада 2021 року триватиме третій етап пілотної сертифікації вчителів початкових класів – вивчення практичного досвіду роботи педагогів. Цьогоріч участь у ньому візьме 1171 вчитель, який успішно пройшов другий етап сертифікації – самооцінювання власної педагогічної майстерності.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу