У Львові буде ще одна музична школа

19:40 25 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: google.com.ua

У будинку №105 на вулиці Личаківській навчатимуться прекрасному.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 25 січня: «На сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу про затвердження територіальній громаді міста Винники в особі Винниківської міської ради технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вулиці Личаківській, 105, де в подальшому розпочнуть проект будівництва музичної школи».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Після голосування за цю ухвалу ми починаємо процедуру, щоб почати проект будівництва музичної школи. В нас є домовленість з мерією Винник. На наступній сесії вони приймуть своє рішення, ми також приймемо рішення. На цій ділянці буде збудована музична школа. Тоді ми зможемо почати процес переселення з будівлі, яка пристосована, біля храму святого Антонія. Є позитив, що польські організації готові фінансово долучитись до реалізації цього проекту. Там не буде ніяких житлових будинків. Там буде музична школа і вся інфраструктура, яка для цього потрібна».

Натомість директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич розповіла: «Зазначена земельна ділянка має доволі довгу і сумну історію. Коли цю земельну ділянку вилучили із земель міністерства оборони і розпорядженням Кабінетом міністрів було передано Винниківській міській раді з метою в подальшому збудувати там церкву. В кінцевому результаті, коли це стало очевидно неможливим, на призначену земельну ділянку претендувало дуже багато осіб».

Чиновник також повідомила: «Станом на сьогодні Львівською міською радою, Винниківською міською радою було відстояно в судах, тобто було рішення суду, яке набрало законної сили, про те, що зазначена ділянка належить на праві власності Винниківській громаді в особі Винниківської міської ради. І зараз Львівська міська рада, як орган на території якого знаходиться земельна ділянка, закріпляє за Винниківською міською радою цю земельну ділянку».

Гелена Пайонкевич додала: «Також хочу нагадати про те, що тут, в цій сесійній залі, проголосували програму співпраці Львова з містом Винники і в подальшому, найближчим часом, Винниківська рада передасть цю земельну ділянку з об’єктами нерухомості, які на ній знаходяться, територіальній громаді міста Львова».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини