У Львові знову реалізовують програму навчання дітей плаванню

19:48 7 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Вартість навчання – 40 гривень за одну годину.

«У Львові стартувала «Програма навчання плаванню дітей у Львові 2016 року», – поінформували у вівторок у прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Сьогодні, 7 червня, відбулися шосте заняття першого етапу плавання в рамках проекту «Програми навчання плаванню у Львові на 2016-2017 роки». Цьогоріч за підсумками проведеного тендеру договір на реалізацію цієї програми укладено з басейном палацу спорту ЛОО ФСТ «Динамо» на вулиці Вітовського, 53.

Відтак, вартість навчання – 40 гривень за одну годину. Зокрема навчання за програмою передбачає 10 відвідувань басейну з професійним тренером. Скористатися ж програмою мають змогу діти відповідних категорій віком дев’ять-п’ятнадцять років.

На реалізацію програми в 2016 році в міському бюджеті передбачено 400 тисяч гривень. Тож навчитися плаванню зможуть більше 1000 дітей.

Начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер зазначив: «Дуже важливим є фізичний розвиток дітей. На жаль, не всі батьки мають можливість навчити плаванню дітей в ранньому віці, оскільки це достатньо коштовно. Тому місто вже вкотре реалізовує програму навчанню плавання дітей соціальних категорій. Нашим завдання є створення можливості для всіх львів’ян для занять фізичною культурою».

Для участі в програмі слід через районні відділи соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді подати заяву на ім’я директора ЛКП «Спортресурс» і пакет документів, які підтверджують приналежність до відповідних категорій. Учасники антитерористичної операції подають заяву на ім’я директора ЛКП «Спортресурс» та копію номера ідентифікаційної картки львів’янина – учасника антитерористичної операції (при умові наявності на картці всіх документів, необхідних для участі у Програмі) або пакет документів, які підтверджують приналежність до відповідної категорії.

Скористатися цією програмою на безкоштовній основі можуть діти таких категорій:

діти з малозабезпечених та багатодітних сімей; діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди, які мають здатність до самообслуговування та не мають протипоказань; діти, які постраждали внаслідок Скнилівської трагедії;

талановиті та обдаровані діти (*документи подаються через установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів); діти, батьки, яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти учасників АТО. За детальнішою інформацією можна звертатися за місцем проживання у відділи соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за такими телефонами:

Галицький відділ соціальної роботи на вулиці Ліста, 1 (56-й кабінет): 254-60-62;

Залізничний відділ соціальної роботи на вулиці Виговського, 34 (421-й кабінет): 295-72-93;

Личаківський відділ соціальної роботи на вулиці Левицького, 67 (417-й кабінет): 254-62-61;

Сихівський відділ соціальної роботи на проспекті Червоної Калини, 66 (213-й кабінет): 254-64-56;

Франківський відділ соціальної роботи на вулиці Генерала Чупринки, 85 (кабінет 200а): 237-13-36;

Шевченківський відділ соціальної роботи на вулиці Липинського, 11 (409-й кабінет): 297-56-88».

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу