У Львові визначили учасників олімпіади вундеркіндів | Новини Львова

У Львові визначили учасників олімпіади вундеркіндів

11:20 18 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Понад 50 дітей з різних шкіл Львова стали учасниками Олімпіади з ментальної арифметики, під час якої головним завданням було якомога швидше і точніше рахувати на спеціальних рахівницях (абакусі) та подумки.

Про це повідомили в середу, 18 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що за звання найкращого змагалися маленькі львів’яни віком від п’яти до 14 років. Кращими в двох рівнях ментальної арифметики стали Святослав Українець та Дарія Сєрова.

«Ментальна арифметика – це японська методика усного рахунку, яка розвиває у людей відразу дві півкулі мозку. Дітям опанувати такі розвиваючі практики значно легше, аніж дорослим. Ця методика розвиває у дітей неймовірні здібності, через що їх часто називають вундеркіндами. Скажімо, фіналістка Олімпіади Дарія Сєрова показала як рахує подумки тризначні цифри, а в цей ж час стрибає на скакалці та розповідає вірш», – розповіла організатор – керівник Клубу ментально арифметики «Indigo» у Львові Тетяна Недайвода.

Завдання для учасників на Олімпіаді були непрості – доводилося на швидкість додавати, віднімати та множити усно двохзначні і трьохзначні числа швидше за інших. Школярі, які стали фіналістами категорій, отримали право представляти Львів на Міжнародній олімпіаді з ментальної арифметики наступного року.

Як інформував «ЩЛ», 30 львівських школярів отримали по 10 тисяч гривень.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:19 30 червня 2020 р.

Сьогодні ЗНО у Львові відбувається за окремим протоколом

Сьогодні, 30 червня, відбувається зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Для 8489 випускників у Львові працює 46 пунктів тестування, серед яких 34 — це міські школи.

Рубрика: Наука і техніка

18:12 24 червня 2020 р.

Учні чотирьох західних областей матимуть додаткову сесію ЗНО

Стихійне лихо внаслідок повені у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій областях є підставою для участі у додатковій сесії ЗНО, якщо його неможливо складати під час основної сесії.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

У Львові 8 липня частина Залізничного району буде без водопостачання

Контрабандисти цигарок на Буковині позбулися 600 тисяч гривень

Затримали офіцера-прикордонника з Мукачівського загону

Платники податків Львівщини стали щедрішими, незважаючи на карантин

Другою мовою в Україні має бути англійська – секретар РНБО

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу