У Львові визначили учасників олімпіади вундеркіндів

11:20 18 грудня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Понад 50 дітей з різних шкіл Львова стали учасниками Олімпіади з ментальної арифметики, під час якої головним завданням було якомога швидше і точніше рахувати на спеціальних рахівницях (абакусі) та подумки.

Про це повідомили в середу, 18 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що за звання найкращого змагалися маленькі львів’яни віком від п’яти до 14 років. Кращими в двох рівнях ментальної арифметики стали Святослав Українець та Дарія Сєрова.

«Ментальна арифметика – це японська методика усного рахунку, яка розвиває у людей відразу дві півкулі мозку. Дітям опанувати такі розвиваючі практики значно легше, аніж дорослим. Ця методика розвиває у дітей неймовірні здібності, через що їх часто називають вундеркіндами. Скажімо, фіналістка Олімпіади Дарія Сєрова показала як рахує подумки тризначні цифри, а в цей ж час стрибає на скакалці та розповідає вірш», – розповіла організатор – керівник Клубу ментально арифметики «Indigo» у Львові Тетяна Недайвода.

Завдання для учасників на Олімпіаді були непрості – доводилося на швидкість додавати, віднімати та множити усно двохзначні і трьохзначні числа швидше за інших. Школярі, які стали фіналістами категорій, отримали право представляти Львів на Міжнародній олімпіаді з ментальної арифметики наступного року.

Як інформував «ЩЛ», 30 львівських школярів отримали по 10 тисяч гривень.

dailylviv.com

До теми

12:25 21 липня 2021 р.

3000 кв метрів на вул. Князя Романа у Львові перетворять на інноваційний науковий парк

Інноваційний науковий парк Львівської політехніки, за адресою - вулиця Князя Романа у Львові, є найбільшим розвитковим проєктом, який фінансується цьогоріч за кошти Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині. І його реалізація вже стартувала. Наразі у приміщенні на понад 3000 квадратних метрів тривають демонтажні роботи та збільшують потужність електромереж.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу