У Львові випустили перших в Україні «HR»-фахівців

21:22 14 червня 2016 р.


Фото: hromadske.lviv.ua

Перша в нашій країні програма магістерського рівня для фахівців з управління персоналом та організаційного розвитку «MA in Human Resources and Organization Development» тривала півтора року.

14 «HR»-фахівців цього тижня захистили дипломні проекти у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету («LvBS»). Перша в Україні програма магістерського рівня для фахівців з управління персоналом та організаційного розвитку «MA in Human Resources and Organization Development» тривала півтора року.

Навчання відбувалося у модульному форматі – чотири дні на місяць учасники програми вивчали стратегію та етапи розвитку організації, стратегічне управління персоналом, «HR» як бізнес-партнерство, аналітику, фінанси, управління компенсацією, навчання і розвиток персоналу, управління залученістю працівників, соціально-економічний підхід до менеджменту.

Для того, аби отримати дипломи магістра, учасники повинні були згенерувати і розвинути власну ідею, а також розпочати процес її впровадження в рамках компаній, у яких вони працюють, або поза ними у вигляді консалтингу. Проекти оцінювала комісія у складі викладачів «LvBS» – Анни Льюїс, Андрія Рождественського, Анни Гончарик, Наталки Шпот, Ольги Садохи, та запрошених експертів з бізнесу – фінансового експерта Юрія Адамчука та випускників «KEMBA» Юрія Стогнія і Володимира Гаразда.

Академічний лідер програми «MA in Human Resources and Organization Development», дипломований член «CIPD» («Chartered Institute of Personnel and Development») – міжнародної асоціації з людських ресурсів та розвитку персоналу у Великобританії –Анна Льюіс розповіла: «У сучасному бізнес-середовищі системі управління персоналом відводиться головна роль. Без спеціальної підготовки важко заявити про себе як про рівноцінного партнера у бізнесі та реалізувати успішну кар’єру у сучасному діловому світі. Навчання на цій програмі дало учасницям якісні структуровані знання про організацію роботи з людьми та методи їх впровадження в компаніях». 

Викладач «LvBS» Анна Гончарик ділиться враженнями про захисти, які тривали два дні: «Два неймовірно цікаві дні: були і дуже сміливі, справді революційні ідеї, і ґрунтовні вдумливі дослідження, і роботи, про які можна сказати, що “автор сам не усвідомлює, наскільки це інноваційна ідея”, і сильні проекти, які, хоч і не змінять ринок, але точно змінять компанії, в яких їх будуть втілювати. Тішить якісний професійний ривок, який здійснили дівчата за час навчання – те, наскільки глибоко і всебічно вони підходять до впровадження змін в своїх компаніях, наскільки орієнтовані на побудову дієвої корпоративної культури на основі спільних цінностей і діалогу між працівниками і менеджментом. Це вже «HR»-спеціалісти зовсім нового рівня, справжні бізнес партнери».

Про це повідомили сьогодні, 14 червня, на сайті «Громадського телебачення».

dailylviv.com

До теми

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

17:42 6 квітня 2021 р.

Рейтинг компактних смартфонів 2021 року

Останні кілька років простежується тенденція на збільшення дисплеїв смартфонів: виробники навіть придумали гнучкі гаджети з діагоналями більше 7 дюймів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу