У Львові випустять перший в Україні електробус

15:58 25 жовтня 2013 р.


Фото: eltrans.electron.ua

Для потреб міського парку автоперевезень його виготовить концерн «Електрон».

Про це, як передає сьогодні, 25 жовтня, «Укрінформ», розповіли його кореспонденту в Львівській міській раді, в якій передбачено на цей транспортний засіб шість мільйонів гривень. А голова її бюджетної комісії Яромир Самагальський повідомив:

«Концерн «Електрон», який виготовив для Львова перший низькопідлоговий трамвай, тепер зможе випробувати себе у розробці та виготовленні електробуса. Це автобус,який працює на акумуляторах, що в десятки разів дешевше, аніж використання палива.

Наприклад, заправка звичайного міського автобуса в день обходиться у понад 300 гривень. Зарядка електробуса коштуватиме 80-90 гривень у день.

При цьому він заряджатиметься в автопарку за нічним тарифом. Денний пробіг на одному заряді АКБ можливий у межах 350-450 ілометрів, що більше, аніж наїжджають автобуси за день.

Не менш важливий і екологічний аспект, оскільки така машина практично не робить викидів у повітря. Коштує електробус майже вдвічі дорожче від тролейбуса – до 4 мільйонів гривень – проте він маневреніший, оскільки не потребує електроліній.

Окремий рядок у міському бюджеті дозволить місту провести тендер на закупівлю першого електробуса і дати сигнал «Електрону» про готовність надалі закупити у підприємства такий транспортний засіб. Наприкінці наступного року нова машина вже зможе курсувати містом».

Нагадаємо, що 30 серпня «ЩЛ» повідомляв про низькопідлоговий трамвай виробництва концерну «Електрон».

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 12 жовтня 2021 р.

Платформа Маркетплейс: у Львові розкажуть про її можливості для провайдерів, влади та ГО (відео)

Сьогодні, 12 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі - круглий стіл на тему: "Платформа «Маркетплейс». Можливості для провайдерів послуг, влади та гранти на оргрозвиток для громадських організацій".

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу