У Львові випустять перший в Україні електробус

15:58 25 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: eltrans.electron.ua

Для потреб міського парку автоперевезень його виготовить концерн «Електрон».

Про це, як передає сьогодні, 25 жовтня, «Укрінформ», розповіли його кореспонденту в Львівській міській раді, в якій передбачено на цей транспортний засіб шість мільйонів гривень. А голова її бюджетної комісії Яромир Самагальський повідомив:

«Концерн «Електрон», який виготовив для Львова перший низькопідлоговий трамвай, тепер зможе випробувати себе у розробці та виготовленні електробуса. Це автобус,який працює на акумуляторах, що в десятки разів дешевше, аніж використання палива.

Наприклад, заправка звичайного міського автобуса в день обходиться у понад 300 гривень. Зарядка електробуса коштуватиме 80-90 гривень у день.

При цьому він заряджатиметься в автопарку за нічним тарифом. Денний пробіг на одному заряді АКБ можливий у межах 350-450 ілометрів, що більше, аніж наїжджають автобуси за день.

Не менш важливий і екологічний аспект, оскільки така машина практично не робить викидів у повітря. Коштує електробус майже вдвічі дорожче від тролейбуса – до 4 мільйонів гривень – проте він маневреніший, оскільки не потребує електроліній.

Окремий рядок у міському бюджеті дозволить місту провести тендер на закупівлю першого електробуса і дати сигнал «Електрону» про готовність надалі закупити у підприємства такий транспортний засіб. Наприкінці наступного року нова машина вже зможе курсувати містом».

Нагадаємо, що 30 серпня «ЩЛ» повідомляв про низькопідлоговий трамвай виробництва концерну «Електрон».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 9 січня 2020 р.

Львівська ОДА рекомендує «Освітній портал державної служби зайнятості»

У Державній службі зайнятості розпочали реалізовувати новий проект для успішного працевлаштування українців – «Освітній портал державної служби зайнятості».

Рубрика: Наука і техніка

16:30 6 січня 2020 р.

«Mercedes-Benz» відкличе 744 тисячі автомобілів

Німецький автовиробник «Daimler AG» заявив, що відкличе у США 744 тисячі автомобілів «Mercedes-Benz» через дефект розсувного скляного даху автівки.

Рубрика: Наука і техніка