У Львові викладатимуть школярам регбі

21:45 26 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: tvoemisto.tv

Сьогодні, 26 травня, на сесії ЛМР затвердили програму розвитку регбі-5 у загальноосвітніх навчальних закладах Львова на 2016-2017 роки, яка поширюватиметься на учнів п’ятих класів.

Про це повідомили сьогодні, 26 травня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Щоб якомога більше популяризувати та розвинути різноманітні види спорту, у міській раді розробили програму з розвитку регбі на 2016-17 роки, яка охоплюватиме львівські школи, а саме учнів п’ятих класів, які зможуть займатись цим видом спорту у гуртках у кожному з районів міста. начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер зазначив: «Програма передбачена на залучення 18 шкіл. По три школи в кожному районі. З цією програмою ми стартуємо з 1 вересня, можливо усі 18 шкіл не розпочнуть реалізацію програми, оскільки ми з управлінням освіти зараз працюємо у форматі презентації цієї ідеї, щоби активні вчителі фізкультури самі зголосилися брати в ній участь». 

Тренуватимуть юних регбістів досвідчені спортсмени з Львівської федерації регбі та вчителі фізкультури, які пройдуть навчання для цього виду спорту. Загалом на реалізацію програми передбачається близько 400 тисяч гривень, які будуть виділені з бюджету міста. Зокрема, планується закупити регбійні м’ячі, фішки, маніжки, регбійні стрічки, та інше спортивне приладдя. Над реалізацією працюватимуть управління освіти ЛМР, управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР та Львівська обласна федерація регбі».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини