У Львові виготовлятимуть для Києва трамваї T5B64 «Електрон»

11:22 14 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс», яке входить у склад корпорації «Електрон», виграло великий тендер на постачання Києву семи трамваїв загальною вартістю майже 184 мільйони гривень.

Сучасні львівські трамваї для столиці України замовило комунальне підприємство «Київпастранс». Після підписання договору корпорація «Електрон» виготовить для столиці п’ятисекційні трамваї T5B64 «Електрон».

Довжина трамвая – понад 30 метрів, кількість пасажирів – 287 людей, ширина колії 1 524 мм (у Львові – 1 435 мм). Вагони мають низький рівень підлоги, оснащені системами вентиляції, опалення та кондиціонування і пристосовані перевозити пасажирів з особливими потребами. Ще одна важлива особливість трамваїв «Електрон» – вони виготовлені з антикорозійних і негорючих матеріалів.

Як зазначив президент корпорації «Електрон» Юрій Бубес, зараз триває підготовка до підписання договору. Після виконання усіх необхідних дій, відповідно до чинного законодавства, на «Електроні» розпочнуть виконувати це важливе замовлення.

Юрій Бубес також зазначив: «Сьогодні за сприяння Львівської обласної державної адміністрації та особисто голови Олега Синютки нам вдалося налагодити конструктивний діалог із профільними міністерствами. Зараз на рівні Міністерства інфраструктури України триває робота над уніфікацією вітчизняних стандартів з європейськими. Трамваї «Електрон» – це найсучасніші українські вагони, що успішно експлуатують у Львові та комфортом яких задоволені львів’яни та гості міста зі всієї України та з-за кордону, ми переконані, що столиця теж гідно їх оцінить».

9 червня завод «Електронтранс» відвідав міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус. Він зазначив, що потрібно використовувати потужності вітчизняних підприємств, а високоякісна продукція машинобудування може стати гідним конкурентом іноземних аналогів.

Про це повідомили сьогодні, 14 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу