У Львові видали «Посібник велосипедиста. Правила і рекомендації»

10:20 2 жовтня 2015 р.


Фото: mobility.lviv.ua

Посібник розповсюджується безкоштовно у закладах міста та приміщенні Львівської міської ради.

«У Львові в рамках проведення Європейського тижня мобільності видали «Посібник велосипедиста. Правила і рекомендації». Упродовж минулих років, видавали буклети з правилами дорожнього руху для велосипедистів, а цього року, спільно з Асоціацією велосипедистів Львова, вирішили змінити їхні дизайн та зміст», – повідомили сьогодні, 2 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Організатори ЄТМ у Львові зазначили: «У новому виданні ми відійшли від передруковування звичних ПДР, залишивши лише основні моменти, більша частина яких пояснює різноманітні ситуації на дорозі, як вберегти велосипед від крадіжки, як їздити в складних погодних умовах».

Також в буклеті представлено типи велоінфраструктури в ілюстраціях: велодоріжки, велосмуги, зони спільного руху тощо.  Буклет зроблено у формі невеличкої книжки на 20 ст. формату А6. Тираж – 8000 екземплярів.

Посібник розповсюджується безкоштовно у закладах міста та приміщенні Львівської міської ради. Більше про проекти сталої мобільності у Львові – за посиланням: http://mobility.lviv.ua/.

Буклет – за посиланням: http://www.slideshare.net/Mobility_Lviv/ss-53329657».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу