У Львові введуть в шкільну програму уроків фізкультури основи самооборони

16:15 10 вересня 2014 р.


Фото: Петро Гошовський / прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, всі охочі навчитися самозахисту можуть записатися у спортивні секції, які працюють у Львові.

Як повідомили сьогодні, 10 вересня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, в нашому місті триває спільна ініціатива спортивних федерацій, вчителів фізкультури, управління молоді, сім’ї та спорту та управління освіти із запровадження в школах міста навчань з базових основ самозахисту. В повідомленні також конкретизують:

«10 вересня у спортивному залі СЗШ №67 інструктори СК «Канку» провели семінар-тренінг для шкільних викладачів фізкультури Залізничного району Львова, аби навчити їх базових основ самозахисту. Після цього основи із самозахисту будуть введені у шкільну програму уроків фізкультури, щоб навчити львівських школярів основ самооборони.

«Вводити в шкільну програму навчання з базових основ самозахисту є дуже важливим, особливо сьогодні, зважаючи на ситуацію, яка є в нашій країні. Ми повинні змінити наше ставлення до фізичної культури, оскільки живемо у воєнний час. Сьогоднішні старшокласники повинні загартовувати свій дух і силу, бо вже за декілька років вони можуть бути захисниками нашої батьківщини», – зазначає Сергій Мутін, президент спортивного клубу кіокушинкай карате «Канку».

Загалом такі практичні семінари-тренінги проходитимуть упродовж вересня на базі спортивних залів львівських шкіл. Вчителі отримають знання та практичні навички як правильно формувати ударні поверхні, як уникати основних ударів та про філософію та психологію самозахисту.

Всі охочі навчитися самозахисту можуть записатися у спортивні секції, які працюють у Львові:

ДЮСШ «Олімпія», секція боротьби з самбо і дзюдо», тел.: 297-58-74;

Спортивний клуб «Канку», www.kanku.org.ua. 

Львівська обласна федерація кіокушинкай карате, тел.: 238-55-91, www.shinkyokushinkai.lviv.ua.

dailylviv.com

До теми

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

13:00 24 лютого 2021 р.

Львів на 45 конференцій не пошкодував 1 млн грн. Список отримувачів

45 конференцій стали переможцями програми «Пакету підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові». У 2021 році, за ініціативи Львівського конференц-бюро, переможці отримають дофінансування на загальну суму 1 мільйон гривень.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу