У Львові вручено сертифікати переможцям конкурсу «Успішний вчитель»

11:36 6 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

54 педагоги отримали одноразову грошову винагороду по 25 тисяч гривень.

«Сьогодні вручено сертифікати переможцям конкурсу «Успішний вчитель». 54 вчителі отримали одноразову грошову винагороду по 25 тисяч гривень кожен», – повідомили сьогодні, 6 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували6

«Як зазначив під час привітання міський голова Львова Андрій Садовий, школи, вчителі яких сьогодні були нагороджені, будуть першими у списку на оновлення інтерактивних класів фізики, хімії, біології у наступних роках. Він також розповів:

«Сьогодні ви вже повинні мати кошти на картці, отримаєте 25 тисяч гривень мінус податки – це 19 500 гривень. А в грудні місяці на засіданні сесії ми добавимо ще 5,5 тисячі гривень, щоб була сума 25 тисяч. 

Мені сумно, що не всі премії використані. Бо ми планували 100 премій, а вийшло 54. Наступного року будемо краще працювати, щоби більше людей взяло участь в конкурсі. 

Ми зараз з фахівцями плануємо оптимальний варіант. У кожній школі мають бути якісні кабінети фізики, математики, хімії, біології.

Вчора в мене був Посол Ізраїля, з ним спілкувалися, з нашими фахівцями з ІТ-галузі. За останні роки дуже багато зроблено в плані доведення шкіл до пуття. Основні роботи є зроблені, хоча є ще і великий пласт у кожній школі, де треба спортивний зал, облаштувати територію, зремонтувати дах.

Це буде постійно. А ми хочемо більше коштів інвестувати всередину, в навчальний процес, щоб діти могли отримувати знання найсучаснішими засобами. Я думаю, від цього вам також буде легше працювати і буде більше драйву.

Ті школи, де є вчителі-переможці, в першу чергу отримають ці кабінети. Моя задача, щоби за ЗНО Львів був №1 в країні, щоби за якістю забезпечення ми були поза конкуренцією, і щоби вища освіта рухалась так само, як ми рухаємось. Бо якщо ми не будемо мати сильної вищої освіти – буде велика біда.

Мене часто питають, яка моя велика мрія. Дуже проста: щоби наші університети входили у 100 найкращих в світі. Будемо мати мудрих дітей, будемо мати мудрих львів’ян і українців – вирішимо всі проблеми, які є в Україні».

Своєю чергою, в.о. начальника управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик розповіла:

«До вибору успішних вчителів долучилися не тільки педагогічні колективи та адміністрації навчальних закладів, але також батьки і вчителі, які, власне, отримують освітні послуги. Управління освіти отримало 60 заявок від охочих вчителів взяти участь у цій програмі.

Департаментом гуманітарної політики Львівської міської ради було створено комісію, яка розглядала заявки учасників. До комісії увійшли, окрім освітян, представники вищих навчальних закладів Львова (Український Католицький Університет, Львівський національний університет імені Івана Франка), представники батьківської громадськості та духовенство. Відповідно до рішення комісії, 54 педагоги були визнані переможцями програми «Успішний вчитель». 

Ще коли опрацьовувалася концепція програми, то перед робочою групою виникло запитання: Хто ж такий успішний вчитель? З чого складається пазл успішного вчителя? Можливо, із кількості переможців олімпіад, а, можливо, із балів, які отримали випускники на ЗНО? Можливо, від рівня зарплати і кількості сертифікатів? А, можливо, від любові учнів і поваги батьків, чого не можна виміряти балами?

Успішна людина – це та людина, яка перед собою ставить життєві цілі і їх досягає, це та людина, яка впевнена у своїх діях, знаннях. Успішна людина – це та людина, яка ніколи не зупиняється на досягнутому, постійно розвивається і самовдосконалюється. Це людина, яку поважають у суспільстві і яка є затребуваною особистістю. 

Успіх вчителя – це і успіх його учнів. Надзвичайно приємно було читати ваші роботи, де ви розказували не тільки про свої успіхи, а й про успіхи своїх учнів. Неодноразово згадували, що ваші учні працюють на високих посадах у відомих фірмах не тільки в Україні, а й за кордоном, що вони є учасниками і переможцями міжнародних олімпіад».

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий зазначив також:

«Ми забуваємо, що нам треба підняти престиж професії вчителя, бо вчителі мають не високу заробітну плату. Є вчителі, які унікальні по своїх талантах і здібностях. Ми прийняли рішення впровадити в місті окрему програму, яка би дала можливість стимулювати тих вчителів, які є найкращі.

Були спільні рішення і батьківських комітетів, і вчительських колективів. Ми мали сьогодні честь вручити сертифікати на велику премію. Вчить має потребу і в підготовці, і в техніці, а це все коштує грошей.

Одними словами любові достатньо не буде, треба любити і коштами. Повна сума – це 25 тисяч гривень – це одноразова премія, яку отримує кращий вчитель школи. Сьогодні 54 вчителі отримали сертифікати.

Людина сама подавала свою кандидатуру. Поті проходила акцептація в школі. Поті комісія достатньо детально вивчала по всіх критеріях, чи гідна людина отримати таку винагороду».

Нагадаємо, цього року у навчальних закладах міста Львова проводився конкурс «Успішний вчитель». На педагогічних радах обговорювався вибір кандидатів для участі у конкурсі. Кандидати готували аналітичні матеріали про виховання лідера, використання сучасних методів, роботу в команді і на канікулах, волонтерську роботу та інше.

Важливим було те, що участь у відборі кандидатів брала батьківська громадськість та учнівське самоврядування закладу. На конкурс були подані матеріали 60 претендентів. 

Департамент гуманітарної політики ЛМР створив конкурсну комісію для розгляду документів претендентів. В склад конкурсної комісії, окрім освітян, увійшли представники батьківської громадськості, духовенства та інтелігенції. Відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії від 6 жовтня 2015року, відібрано 54 вчителі-переможці програми «Успішний вчитель». 

Розмір одноразової винагороди переможців становить 25 тисяч гривень.

Список переможців:

Абрамовська Інна Михайлівна – вчитель англійської мови Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 імені Івана та Іллі Кокорудзів 

Антоняк Соломія Іванівна – вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи №97

Батяла Віктор Іванович – вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи №70 

Білокура Ірина Михайлівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №51 ім. Івана Франка

Бойко Ірина Миколаївна – вчитель зарубіжної літератури середньої загальноосвітньої школи №77

Бучко Ірина Василівна – вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи І ступеня «Світанок»

Бутитер Наталія Данилівна – вчитель біології Львівської гімназії «Євшан»

Васильків Ірина Дмитрівна – вчитель історії та правознавства середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №31

Варениця Ліана Володимирівна – вчитель фізики середньої загальноосвітньої школи №41

Гаврилюк Василь Григорович – вчитель географії, економіки та предмету «Захист Вітчизни» Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

Галабут Ігор Іванович – вчитель історії та правознавства середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №55

Главацька Ярина Іванівна – вчитель української мови та літератури Львівської спеціалізованої школи «Надія»

Голосова Наталія Михайлівна – вчитель історії та правознавства середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №38

Граб Ганна Володимирівна – вчитель біології Львівської спеціалізованої школи I-III ступенів №15

Дроняк Анжела Петрівна – вчитель географії середньої загальноосвітньої школи №41

Закалюк Андрій Євгенович – вчитель історії Львівської загальноосвітньої школи-інтернату №2

Зелінська Мирослава Миколаївна – вчитель початкових класів Львівської середньої загальноосвітньої школи І ступеня «Джерельце»

Касянчук Надія Олексіївна – вчитель англійської мови Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка

Кархут Оксана Володимирівна – вчитель хімії та біології середньої загальноосвітньої школи №27

Кобрин Наталя Ярославівна – вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи І ступеня «Світанок»

Кокідько Сергій Степанович – вчитель предмету «Захист Вітчизни» середньої загальноосвітньої школи №42

Крисюк Віра Василівна – вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №49

Крисюк Олег Степанович – вчитель географії Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка

Куляса Тетяна Олександрівна – вчитель початкових класів Львівського навчально-виховного комплексу ім. В.Симоненка «Спеціалізована школа I ступеня - гімназія»

Кутельмах Іванна Романівна – вчитель англійської мови навчально-виховного комплексу «Інженерно-економічна школа - Львівський економічний ліцей»

Кук Ірина Гіронімівна – вчитель біології середньої загальноосвітньої школи №97

Левкун Андрій Стефанович – вчитель фізичної культури Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка

Максимович Зоряна Юріївна – вчитель фізики середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №38

Марченко Ірина Михайлівна – вчитель музичного мистецтва Львівської спеціалізованої школи I-III ступенів №69

Маслюк Вікторія Миколаївна – вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури середньої загальноосвітньої школи №86

Нос Ірина Іванівна – вчитель фізичного виховання середньої загальноосвітньої школи №54

Обідіна Зоряна Олександрівна – вчитель німецької мови навчально-виховного комплексу «Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей»

Овчар Ольга Михайлівна – вчитель математики середньої загальноосвітньої школи №67

Олексишин Андрій Мар’янович – вчитель інформатики середньої загальноосвітньої школи №18

Пасічник Оксана Володимирівна – вчитель інформатики навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія «Сихівська»

Пацалон Ольга Михайлівна – вчитель біології та екології Львівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня – гімназія»

Пащук Надія Вікторівна – вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Інженерно – економічна школа – Львівський економічний ліцей»

Петринка Людмила Василівна – вчитель географії Львівської середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №44 імені Тараса Шевченка

Руда Олена Сергіївна – вчитель біології середньої загальноосвітньої школи №54

Рудь Юлія Миколаївна – вчитель хімії спеціалізованої загальноосвітньої школи №75 ім. Лесі Українки

Саганчі Євгенія Даулятівна – вчитель англійської мови Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №2 I-III ступенів 

Семіон Наталія Михайлівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №51 ім. Івана Франка    

Синюта Валентина Володимирівна – вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія «Сихівська»

Суряк Оксана Андріївна – вчитель хімії середньої загальноосвітньої школи №18

Телішевська Лілія Степанівна – вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи №99

Тріль Галина Богданівна – вчитель іспанської мови навчально-виховного комплексу «Школа-садок «Софія»

Трущак Оксана Василівна – вчитель інформатики спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №66

Тугай Наталія Олегівна – вчитель англійської мови Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №45

Хімчак Юрій Теодорович – вчитель фізичної культури Львівської правничої гімназії

Чапуріна Ольга Аркадіївна – вчитель історії та правознавства Львівської державної комунальної середньої загальноосвітньої школи №3

Шевчук Анатолій Миколайович – вчитель предмету «Захист Вітчизни» середньої загальноосвітньої школи №90

Шелест Ірина Іванівна – вчитель географії середньої загальноосвітньої школи №60

Шикоряк Світлана Борисівна – вчитель української мови та літератури Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №28

Янчук Галина Степанівна – вчитель математики Львівської спеціалізованої школи «Надія».

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу