У Львові вправлялися в стрільбі з гвинтівок і метанні гранат майже 250 школярів

16:54 28 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У змаганнях взяли участь учні віком 12-17 років.

«Майже 250 учасників взяли участь у  військово – спортивному заході «Готуюсь до служби в армії», який відбувся цими вихідними днями у лісопарку що на Майорівці  в місті Львові. У рамках заходу проведено змагання за програмою здачі тестів зі свімерського багатоборства, а саме: біг на коротку дистанцію, кидання гранати на влучність, підтягування із захватом за тканину, відтискання в упорі лежачи та стрільба з пневматичної гвинтівки», – повідомили сьогодні, 28 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації, де також передали:

«Захід показав, що дівчата та хлопці з цікавістю ставляться до предмету «Захист Вітчизни», – зазначив начальник служби у справах дітей Володимир Лис.

У змаганнях взяли участь школярі віком 12-17 років. Окрім того, усі охочі мали можливість доєднатися до змагань на відкритій території дитячого майданчика».

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу