У Львові відзначили преміями переможців і призерів учнівських олімпіад

14:45 25 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Для преміювання переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та їх наставників спрямували 500 тисяч гривень.

«У вівторок, 24 травня, в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч переможців і призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародних олімпіад та конкурсів з керівництвом Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради», – повідомили сьогодні, 25 травня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«У зустрічі взяли участь 116 учнів та студентів – переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та 90 працівників освіти, які їх підготували. «Тут зібрався золотий фонд Львівщини і нашої України: вчителі – це наша опора, а обдаровані учні – це наша гордість і надія», – зазначила начальник управління департаменту освіти і науки ЛОДА Світлана Книшик.

Найталановитішим школярам, студентам та найуспішнішим працівникам освіти під час зустрічі вручили премії. Для преміювання переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та їх наставників заходами департаменту освіти і науки на 2016 рік спрямували 500 тисяч гривень.

На завершення зустрічі Світлана Книшик висловила подяку учням, студентам та їхнім педагогам за нелегку працю на освітній ниві, за старання. Вона побажала не зупинятися на досягнутому та впевнено йти до нових перемог».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини