У Львові вже відновлюють приміщення дитячих садків, які використовувалися поза призначенням, – ЛМР

11:39 22 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді запевняють: «Ці роботи дадуть змогу відкрити 55 додаткових груп у ДНЗ міста, які охоплять близько 1100 дітей».

«За інформацією управління освіти ЛМР, у Львові за кошти міського бюджету тривають активні роботи з відновлення вивільнених від орендарів приміщень дитячих садків. Також проводяться роботи у діючих садках для збільшення кількості груп дошкільної освіти», – повідомили сьогодні, 22 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також запевняють:

«Ці роботи дадуть змогу відкрити 55 додаткових груп у ДНЗ міста, які охоплять близько 1100 дітей. У 2015 році розпочато відновлення дошкільного навчального закладу №168 на вулиці Кульпарківській, 182. Ремонтні роботи з серпня 2015 року виконує ПП «Еталон-Ком», яке визначено переможцем у конкурсних торгах на проведення капітального ремонту будівлі.

На даний час проводяться роботи з капітального ремонту даху, заміна ливневої каналізаційної мережі та заміна вікон. Відновлення навчального закладу планується завершити в листопаді 2016 року.

Тривають також роботи з відновлення ДНЗ №17 на вулиці Зубрівській, 9. У вільних приміщеннях з грудня 2014 року виконуються роботи із  капітального ремонту, з метою відновлення роботи дошкільного навчального закладу №17.

За результатами конкурсних торгів роботи виконує КП «Центр комплекс» ЛОАІ ВОІ СОІУ. На даний час проведено такі роботи: замінено інженерні мережі (система опалення, електро- та водопостачання, каналізації, система вентиляції, підігрів підлог), влаштовано нове покриття, проведено перепланування приміщень з визначенням 4-х групових осередків, проводяться оздоблювальні роботи. Відновлення ДНЗ №17 заплановано на листопад 2016 року.

Завершуються ремонтні роботи у ДНЗ №110 на вулиці Сухій, 8, приміщення якого 15 років перебували в оренді. Ремонтні роботи розпочато у листопаді 2014 року. На даний час завершуються роботи з відновлення роботи 3-х груп та спортивного залу.

Ремонтні роботи виконує Фірма «Галрембуд ТзОВ». Заплановано відкриття трьх груп з режимом роботи повного дня. Окрім цього передбачено кошти для облаштування дитячих майданчиків.

У серпні 2014 року частину приміщень ДНЗ №31 на вулиці Панча,16 вивільнено від орендаря ПП «Лікденс». На даний час проводиться відновлення роботи однієї групи і виконані такі роботи: ремонт частини покрівлі, електромонтажні, сантехнічні та ремонтно-будівельні у вивільненій частині приміщення. Ремонтні роботи виконує  ПП «Нова Надія Будівництва». Відкриття однієї групи планується у грудні 2015 року. 

У ДНЗ №171 на вулиці Гетьмана Мазепи, 5а проводиться ремонт з відновлення трьх груп, які перебували в оренді Пенсійного фонду Шевченківського району до липня 2014 року.  На даний час виконані такі роботи: електромонтажні, сантехнічні та ремонтно-будівельні у вивільненій частині приміщення. Роботи виконує ПП «Технокомплект».

Відкриття трьх груп планується нa грудень 2015 року.

У приміщеннях початкової школи №70 на вулиці Дорога Кривчицька, 3 проводиться реконструкція із добудовою з метою відкриття трьох груп дошкільного навчального закладу. У 2012-2013 роках частково проведено ремонт в існуючих приміщеннях школи (проведено перепланування приміщень, замінено інженерні мережі, влаштовано нове покриття). 

За результатами торгів,  які відбулися у 2015 році,  виконавцем на продовження ремонтних робіт визначено ПП «Центр технологій будівництва». Завершення робіт, передбачених проектно-кошторисною документацією, заплановано на кінець 2016 року.

У приміщеннях будинку дитини на вулиці Таджицькій, 21 проводяться ремонтні роботи для відкриття двох груп (як другий корпус ДНЗ № 105). У 2014 році в будинку дитини було відкрито одну групу. Роботи у 2015 році виконує ТзОВ «БІК «Оптіма». Відкриття двох груп заплановано на кінець 2015 року.

У діючому дошкільному навчальному закладі №95 на вулиці Гайдамацькій, 2-а  заплановано відновити роботу чотирьох груп. Приміщення  вивільнені від орендарів у 2008 році.

На даний час проводяться ремонтні роботи з підсилення фундаментів, перекриття другого поверху та внутрішні роботи. Роботи з відновлення груп виконує ПП «Технодизайн». На січень 2016 року заплановано відкриття чотирьох груп.

Діючий п’ятигруповий дошкільний навчальний заклад №42 на вулиці Сміливих, 26. У 2010 році частину приміщень ДНЗ було вивільнено від орендарів (приватної школи «Еврика»).

За результатами торгів,  які відбулися у 2015 році,  виконавцем на виконання ремонтних робіт визначено ПП «Центр технологій будівництва». Завершення робіт заплановано на кінець 2016 року.

Приміщення ДНЗ № 111 на вулиці Виговського,1а – дошкільний навчальний заклад № 111. У 2012 році частину приміщень вивільнено. У 2015 році проведено коригування проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту приміщень. У жовтні будуть оголошені торги на виконання робіт, передбачених ПКД. 

Вивільнені приміщення  ДНЗ №102 на вулиці Медової Печери, 13. У 2015 році проведено коригування розробленої у 2009 році проектно-кошторисної документації на проведення реконструкції  приміщень. У жовтні буде проведено торги на виконання робіт, передбачених ПКД.

Відновлення ДНЗ № 102 заплановано розпочати у 2015 році, залежно від результатів проведених державних закупівель на ці роботи. Розкриття пропозицій призначено на 21 жовтня 2015 року. Окрім цього, на даний час відновлено роботу одну групи у ДНЗ №38, дві групи у ДНЗ №78, одну групу у ДНЗ №7, одну групу у ДНЗ № 93. Нагадаємо, що згідно з програмою розвитку «Львів 2020» планується повноцінне забезпечення дітей місцями у ДНЗ: 100% повернення всіх орендованих приміщень садкам, та відкриття у них додаткових груп».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини