У Львові відкриють ще шість дитячих клубів, – ЛМР

21:28 11 квітня 2018 р.


Фото: Zaxid.net

У міськраді запевнили: «Цього року проведуть капітальні ремонти приміщень дитячих клубів та відкриють нові гуртки для короткого перебування дітей».

Про це повідомили сьогодні, 11 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Дитячі гуртки стають дедалі популярнішими серед львів’ян, адже серед гуртків кожна дитина може знайти для себе заняття за інтересами. А ще вони абсолютно безкоштовні та приймають нових «гуртківців» впродовж цілого року без конкурсних відборів».

Координатор дитячих клубів Львова від управління молоді та спорту ЛМР Діана Наорлевич розповіла: «Заняття в дитячих клубах – це не лише гурткова діяльність, а й спільні заходи: майстер-класи різних напрямків, міні-проекти, свята, ігри, любительські змагання, конкурси, а також – екскурсії містом, відвідини спортивних матчів, дитячих розважальних закладів».

Відтак, у міськраді запевнили: «Цього року капітальний ремонт приміщень дитячих клубів та проведення ремонтних робіт у дитячих клубах заплановано в будинках №3 на вулиці Святого Теодора, №12 та №18 на вулиці Огієнка, №10 на вулиці Корольова, №64 на вулиці Пасічній і №29 на вулиці Науковій на загальну суму 4 500 000 гривень».

dailylviv.com

До теми

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу