У Львові відкриють новий дитячий клуб

17:32 9 липня 2019 р.

  • 0
  • 861


Фото: city-adm.lviv.ua

У будинку №64 на вулиці Пасічній у Львові відбудеться відкриття ще одного сучасного дитячого клубу «Колібрі».

Про це повідомили у вівторок, 9 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Наразі там завершують капітальний ремонт, офіційне відкриття заплановане вже у серпні».

«Уже з вересня на вулиці Пасічній з’явиться клуб, де діти зможуть цікаво й змістовно проводити своє дозвілля. У клубі будуть діяти сім нових гуртків та студій, а саме: художня студія, фотогурток, гурток хенд-мейду, студія сучасного танцю, англійська та німецька мови», – розповіла, координаторка Дитячих клубів Львова Діана Наорлевич.

«8 вересня у Львові відбудеться найбільший дитячий і водночас творчий захід Львова — Територія дитячого дозвілля. На заході будуть представлені всі наші дитячі клуби. Це добра нагода показати батькам можливості, які дає місто, щоб діти розвивалися», – поінформували також Діана Наорлевич..

«Загальна площа приміщення – 127 квадратних метрів. З міського бюджету на проведення капітального ремонту приміщення спрямовано понад 1,4 млн. гривень і близько 150 тияч гривень а придбання меблів та інвентаря», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:30 19 вересня 2019 р.

У школах Львова впроваджуватимуть програму «Здорова постава»

У четвер, 19 вересня, на засіданні сесії ЛМР підтримали ухвалу «Про затвердження «Програми «Здорова постава» у закладах загальної середньої освіти Львова на 2019-2022 роки».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 369

10:55 18 вересня 2019 р.

У Львові буде фестиваль «Наукові пікніки»

У неділю, 29 вересня, з 12.00 до 17.00 перед «Центром Довженка» на проспекті Червоної Калини, 81 у Львові триватимуть «Наукові пікніки» – фестиваль науки та технологій від проекту «Lviv Open Lab» та «Центру Довженка».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 483

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу