У Львові відкриють чотири дитячі садочки

00:30 22 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: portal.lviv.ua

21 квітня на сесії Львівської міської ради затвердили ухвали про створення нових дошкільних навчальних закладів.

Зокрема, дошкільний навчальний заклад №102 відкриють на вулиці Медової Печери, 13, де після завершення робіт передбачено відкрити сім груп з врахуванням віку вихованців: групи раннього віку для дво- і трирічних, групи дошкільного віку для три- і чотирирічних, групи дошкільного віку для чотири- і п’ятирічних.

Відкриють також дошкільний навчальний заклад №168 на вулиці Кульпарківській, 182, де наразі ще триває капітальний ремонт будівлі. У цьому дошкільному навчальному закладі передбачено відкрити 14 груп з врахуванням віку: по три перших молодших групи для дво- і трирічних і других молодших для три- і чотирирічних, чотири середніх групи для п’ятирічних, три старших групи для шестирічних та одну старшу групу для дітей з вадами мови 6 років) – 1 група.

Дошкільний навчальний заклад №17 відкриють вулиці Зубрівській, 9, де наразі також триває реконструкція будівлі. Після її завершення передбачено відкрити 10 груп з врахуванням віку: одну групу раннього віку – для дво- і трирічних, а також по три дошкільні групи для трьох «вікових категорій» – три- і чотирирічних, чотири- і п’ятирічних та п’яти- і шестирічних.

Дошкільний навчальний заклад №111 відкриють на вулиці Виговського, 1а, де наразі також триває капітальний ремонт будівлі. Після його завершення передбачено відкрити шість груп з врахуванням віку: одну першу молодшу групу для дво- і трирічних, дві других молодших групи для три- і чотирирічних, одну середню групу для чотири- і п’ятирічних і дві старші групи для шестирічних.

Про це повідомили 21 квітня «Щоденному Львову» в прес-службі міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів