У Львові відкрито новий автовокзал – «Північний»

15:40 25 жовтня 2013 р.


Фото: прес-служба обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє сьогодні, 25 жовтня, прес-служба обласної державної адміністрації.

Побудовано «Північний» на заміну львівській автостанції №2. А його потужності розраховані на обслуговування близько восьми тисяч пасажирів щоденно.

Щодоби з нього відправлятимуть майже тисячу автобусів. Прес-служба ЛОДА інформує також, що це перший новозбудований автовокзал такого класу за часів незалежності на Львівщині, який має усі необхідні умови для якісного та комфортабельного обслуговування пасажирів.

Наприклад, його каси обладнані сучасним технічним устаткуванням. На новому автовокзалі також створено спеціальну службу для надання допомоги пасажирам з обмеженими фізичними можливостями.

Змін зазнали й платформи відправлень маршрутних автобусів, схеми руху територією автовокзалу. На автовокзалі «Північний» впроваджено й низку сучасних технологічних рішень.

Зокрема – безкоштовний доступ до мережі інтернет за допомогою технології Wi-Fi, встановлений термінал з продажу квитків без участі касира за допомогою платіжної картки. Окрім цього, на цьому автовокзалі можна здійснювати продаж квитків на відправлення автобусів з понад 200 населених пунктів України, в тому числі для поїздок за кордон.

dailylviv.com

До теми

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу