У Львові відкрили виставку кращих досягнень професійно-технічної освіти Львівщини

16:12 12 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Експозиція в приміщенні ПАТ «Укрсоцбанк» на площі Міцкевича, 10 триватиме до 30 жовтня.

«У приміщенні ПАТ «Укрсоцбанк», що на площі Міцкевича, 10, сьогодні відкрилась виставка кращих досягнень професійно-технічної освіти Львівщини», – повідомили сьогодні, 12 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив:  «Це дуже важлива справа, бо сьогодні дуже непростий час. Важливо, аби ми мали хороших працівників – мулярів, кухарів, верстальників тощо. Тут важко недооцінювати роль профтехосвіти. Моє завдання – це нові робочі місця, це інвестиції. Ці робочі місця треба готувати, треба їх вчити. Співпраця з профтехосвітою має бути надійна. Дякую усім, хто у профтехосвіті сьогодні працює. Це велика і жертовна справа».

30 професійно-технічних навчальних закладів та установ Львівщини представляють мешканцям і гостям Львова декоративні композиції, панно, ікони, картини, живописні твори, підставки під прапор, декоративні дерев’яні тарілки, художні вироби зі шкіри, журнальні столи та інші вироби з дерева, ковані підсвічники та інші ковані металеві вироби, експозиції з тіста, мініатюри з цукрової мастики, виставка хлібобулочних виробів, короваїв, калачів, тортів, швейні, флористичні, кулінарні та взуттєві вироби, сантехнічне і вентиляційне обладнання, робототехнічний комплекс, експозиції учнів-залізничників, майстер-класи з перукарського та кулінарного мистецтва; виставки-продажі учнівських виробів; прийом замовлень на виготовлення у виробничих майстернях і лабораторіях корисної продукції для населення; профорієнтаційні стенди тощо». 

Натомість на сайті департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації анонсували: «З 1 до 30 жовтня у приміщенні центрального офісу Західного регіону ПАТ «Укрсоцбанк» на площі Міцкевича, 10 мешканцям і гостям міста Львова 30 професійно-технічних навчальних закладів і установ Львівщини представлять декоративні композиції, панно, ікони, картини, живописні твори, підставки під прапор, декоративні дерев’яні тарілки, художні вироби зі шкіри, журнальні столи та інші вироби з дерева, ковані підсвічники та інші ковані металеві вироби, експозиції з тіста, мініатюри з цукрової мастики, виставка хлібобулочних виробів, короваїв, калачів, тортів, швейні, флористичні, кулінарні та взуттєві вироби, сантехнічне і вентиляційне обладнання, робототехнічний комплекс, експозиції учнів-залізничників, майстер-класи з перукарського та кулінарного мистецтва; виставки-продажі учнівських виробів; прийом замовлень на виготовлення у виробничих майстернях і лабораторіях корисної продукції для населення; профорієнтаційні стенди тощо».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу