У Львові відкрили виставку кращих досягнень професійно-технічної освіти Львівщини | Новини Львова

У Львові відкрили виставку кращих досягнень професійно-технічної освіти Львівщини

16:12 12 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Експозиція в приміщенні ПАТ «Укрсоцбанк» на площі Міцкевича, 10 триватиме до 30 жовтня.

«У приміщенні ПАТ «Укрсоцбанк», що на площі Міцкевича, 10, сьогодні відкрилась виставка кращих досягнень професійно-технічної освіти Львівщини», – повідомили сьогодні, 12 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив:  «Це дуже важлива справа, бо сьогодні дуже непростий час. Важливо, аби ми мали хороших працівників – мулярів, кухарів, верстальників тощо. Тут важко недооцінювати роль профтехосвіти. Моє завдання – це нові робочі місця, це інвестиції. Ці робочі місця треба готувати, треба їх вчити. Співпраця з профтехосвітою має бути надійна. Дякую усім, хто у профтехосвіті сьогодні працює. Це велика і жертовна справа».

30 професійно-технічних навчальних закладів та установ Львівщини представляють мешканцям і гостям Львова декоративні композиції, панно, ікони, картини, живописні твори, підставки під прапор, декоративні дерев’яні тарілки, художні вироби зі шкіри, журнальні столи та інші вироби з дерева, ковані підсвічники та інші ковані металеві вироби, експозиції з тіста, мініатюри з цукрової мастики, виставка хлібобулочних виробів, короваїв, калачів, тортів, швейні, флористичні, кулінарні та взуттєві вироби, сантехнічне і вентиляційне обладнання, робототехнічний комплекс, експозиції учнів-залізничників, майстер-класи з перукарського та кулінарного мистецтва; виставки-продажі учнівських виробів; прийом замовлень на виготовлення у виробничих майстернях і лабораторіях корисної продукції для населення; профорієнтаційні стенди тощо». 

Натомість на сайті департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації анонсували: «З 1 до 30 жовтня у приміщенні центрального офісу Західного регіону ПАТ «Укрсоцбанк» на площі Міцкевича, 10 мешканцям і гостям міста Львова 30 професійно-технічних навчальних закладів і установ Львівщини представлять декоративні композиції, панно, ікони, картини, живописні твори, підставки під прапор, декоративні дерев’яні тарілки, художні вироби зі шкіри, журнальні столи та інші вироби з дерева, ковані підсвічники та інші ковані металеві вироби, експозиції з тіста, мініатюри з цукрової мастики, виставка хлібобулочних виробів, короваїв, калачів, тортів, швейні, флористичні, кулінарні та взуттєві вироби, сантехнічне і вентиляційне обладнання, робототехнічний комплекс, експозиції учнів-залізничників, майстер-класи з перукарського та кулінарного мистецтва; виставки-продажі учнівських виробів; прийом замовлень на виготовлення у виробничих майстернях і лабораторіях корисної продукції для населення; профорієнтаційні стенди тощо».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:19 30 червня 2020 р.

Сьогодні ЗНО у Львові відбувається за окремим протоколом

Сьогодні, 30 червня, відбувається зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Для 8489 випускників у Львові працює 46 пунктів тестування, серед яких 34 — це міські школи.

Рубрика: Наука і техніка

18:12 24 червня 2020 р.

Учні чотирьох західних областей матимуть додаткову сесію ЗНО

Стихійне лихо внаслідок повені у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій областях є підставою для участі у додатковій сесії ЗНО, якщо його неможливо складати під час основної сесії.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

Садовий знайде кошти на футбольну академію ФК «Карпати»

Працівникам лабораторій та епідеміологам виплачено надбавок до зарплати 95 млн грн, - МОЗ

Що робити вступнику до ВНЗ, якщо прийшла повістка з військкомату

Зеленського за інерцією ще підтримує третина тих, хто прийде на вибори

Українці розчаровані всією владою і засмучені економічним становищем країни

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу