У Львові відкрили «Urban»-бібліотеку

14:45 11 травня 2018 р.

  • 0
  • 936


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 11 травня, в квартирі старого будинку початку ХХ століття відбулося відкриття «Urban»-бібліотеки.


Про це повідомили сьогодні, 11 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Проект ревіталізації бібліотечного простору на базі бібліотеки-філії №8 ЦБС для дорослих Львова триває з кінця 2015 року. Ідея та концепція утворилися в результаті спільної злагодженої діяльності трьох сторін – ЦБС для дорослих міста Львова, управління культури ЛМР та урбаністичної тусовки міста».

Директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда зазначила: «Завдяки ідеям, синергії тих ідей, завдяки активним громадянам, завдяки активним працівникам бібліотеки, які тут працювали і працюють, завдяки КУ «Інститут міста», який теж зробив вагомий внесок в напрацюванні концепції, студентам, які долучалися, було напрацьовано унікальну концепцію не лише для Львова, але й для всіх міст України».

Наталія Бунда запевнила: «Ми хочемо, щоби це був такий існуючий, практикуючий і розвиваючий публічний простір, де би збиралися урбаністи, архітектори та обговорювали питання міста Львова. Тут було зроблено капітальний ремонт, було реставровано вікна, двері. Пропрацьовано спеціальний дизайн, меблі було виготовлено також на замовлення. Наразі, ми тут маємо 28 тисяч книг, серед яких приблизно 10% - урбаністична література, яку ми і надалі будемо збільшувати».

«Urban»-бібліотека, як відкритий простір працюватиме з питаннями архітектурного проектування міст, соціального життя міст, вибудови зв’язків у місті, життя людини в місті. В бібліотеці можна буде відвідати багато цікавих подій, вокшопів, лекцій та почитати сучасну художню та профільну літературу з урбаністики», – розповіли поінформували також у міськраді.

«Urban»-бібліотека спочатку напрацювала свою концепцію та аудиторію, а потім закрилася на ремонт. Під час попередньої діяльності «Urban»-бібліотека брала активну участь в житті міста: приймала експертів та мешканців в проекті «Вулиця для всіх», була локацією для фестивалю аудіо-візуального мистецтва «Тетраматика» (2017), була постійним учасником «Майстерні міст»а, започаткувала свій міждисциплінарний «Проект 102,5» тощо. «Urban»-бібліотека стала кращою бібліотекою 2017 року за версію Української бібліотечної асоціації», – поінформували також у міськраді.

Більше подробиць – на її сайті.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 10 грудня 2018 р.

Міністр освіти проінспектувала навчально-практичний центр у Львові

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич ознайомилася в понеділок, 10 грудня, з роботою нового навчально-практичного центру, відкритого в листопаді на базі Львівського міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 384

14:15 7 грудня 2018 р.

Львівська міськрада дофінансує 11 приватних навчальних закладів

У п’ятницю, 7 грудня, на засіданні виконавчого комітету міськради ухвалили рішення «Про затвердження переліку закладів освіти Львова приватної форми власності, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова, та суми фінансової підтримки за вересень-грудень 2018 року».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 438