У Львові відкрили «Urban»-бібліотеку

14:45 11 травня 2018 р.

  • 0
  • 738


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 11 травня, в квартирі старого будинку початку ХХ століття відбулося відкриття «Urban»-бібліотеки.


Про це повідомили сьогодні, 11 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Проект ревіталізації бібліотечного простору на базі бібліотеки-філії №8 ЦБС для дорослих Львова триває з кінця 2015 року. Ідея та концепція утворилися в результаті спільної злагодженої діяльності трьох сторін – ЦБС для дорослих міста Львова, управління культури ЛМР та урбаністичної тусовки міста».

Директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда зазначила: «Завдяки ідеям, синергії тих ідей, завдяки активним громадянам, завдяки активним працівникам бібліотеки, які тут працювали і працюють, завдяки КУ «Інститут міста», який теж зробив вагомий внесок в напрацюванні концепції, студентам, які долучалися, було напрацьовано унікальну концепцію не лише для Львова, але й для всіх міст України».

Наталія Бунда запевнила: «Ми хочемо, щоби це був такий існуючий, практикуючий і розвиваючий публічний простір, де би збиралися урбаністи, архітектори та обговорювали питання міста Львова. Тут було зроблено капітальний ремонт, було реставровано вікна, двері. Пропрацьовано спеціальний дизайн, меблі було виготовлено також на замовлення. Наразі, ми тут маємо 28 тисяч книг, серед яких приблизно 10% - урбаністична література, яку ми і надалі будемо збільшувати».

«Urban»-бібліотека, як відкритий простір працюватиме з питаннями архітектурного проектування міст, соціального життя міст, вибудови зв’язків у місті, життя людини в місті. В бібліотеці можна буде відвідати багато цікавих подій, вокшопів, лекцій та почитати сучасну художню та профільну літературу з урбаністики», – розповіли поінформували також у міськраді.

«Urban»-бібліотека спочатку напрацювала свою концепцію та аудиторію, а потім закрилася на ремонт. Під час попередньої діяльності «Urban»-бібліотека брала активну участь в житті міста: приймала експертів та мешканців в проекті «Вулиця для всіх», була локацією для фестивалю аудіо-візуального мистецтва «Тетраматика» (2017), була постійним учасником «Майстерні міст»а, започаткувала свій міждисциплінарний «Проект 102,5» тощо. «Urban»-бібліотека стала кращою бібліотекою 2017 року за версію Української бібліотечної асоціації», – поінформували також у міськраді.

Більше подробиць – на її сайті.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:45 17 липня 2018 р.

На Львівщині відкрили три навчально-практичні центри

В облдержадміністрації запевнили: «Впродовж 2017-2018 навчального року на Львівщині відкрили три навчально-практичні центри професійно-технічної освіти – навчально-практичний центр інноваційного кравецтва, центр з підготовки робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» та центр ІТ-технологій».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 408

12:10 16 липня 2018 р.

На Львівщині створять 26 інклюзивно-ресурсних центрів

В облдержадміністрації запевнили: «Станом на сьогодні в області створили 23 інклюзивно-ресурсні центри, на черзі – ще три, зокрема – у Львові, Трускавці й Мостиському районі».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 465

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу