У Львові відкрили Українську академію лідерства

16:00 29 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В УАЛ здобуватимуть нові знання 40 студентів з 18 областей країни.

Як повідомили сьогодні, 29 жовтня, в прес-службі міськради, у Львові відкрили Українську академію лідерства, в якій здобуватимуть нові знання 40 студентів з 18 областей України. Учасників привітали президент і виконавчий директор фонду «Western NIS Enterprise Fund» Ярослава Джонсон, міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, міський голова Львова Андрій Садовий, наставник Української академії лідерства – підприємець і громадський діяч Ярослав Рущишин, керівник проекту Української академії лідерства Роман Тичківський та інші поважні гості. Наприкінці студенти запрезентували перформанс з історії Львова. 

Українська академія лідерства – це новий формат навчання для випускників середніх шкіл, який  триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, академічного і духовного виховання і вдосконалення. Завдання академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни.

Першим донором академій став фонд «Western NIS Enterprise Fund». Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента, комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти та міністерства освіти і науки України.

Студенти навчатимуться в академії лідерства впродовж шести днів на тиждень, один із яких присвячуватимуть волонтерській діяльності відповідно до інтересів – допомога у притулку для тварин, у фонді для хворих дітей, у військовому госпіталі тощо. В академії діятимк система самоврядування, студенти сформували п’ять міністерств – культури, комунікацій, побуту, міжнародних відносин та мандрівок.

Такий підхід дозволяє студентам активно долучатися до створення програми занять, обирати цікавих саме для них лекторів, організовувати зустрічі та подорожі, вчить самостійно будувати свій вектор розвитку у спільноті. Кожне з міністерств курує ментор, який входить до складу ініціативної групи Української академії лідерства. Спілкування з професіоналами, стажування і наставництво допоможе отримати практичні навички та обрати професійний шлях у майбутньому.

Зокрема, президент і виконавчий директор фонду «Western NIS Enterprise Fund» Ярослава Джонсон відзначила: «Я рада вітати вас усіх тут на відкриті першої Львівської академії лідерства на заході України. Львів завжди мав особливе значення для України. Тому, не випадково Львів був обраним для місця відкриття однієї з чотирьох Академій лідерства, які з’явилися у другій рік нашої програми. Від початку свого існування Львів був містом, куди з‘їжджалися зі Сходу і із Заходу ті, які хотіли працювати, творити розвиватися і бути вільними. Завдяки цьому місто вбирало в себе різні культури, зростало, наповнювалося майстрами, талантами і енергією. Сьогодні Львів – це одне з найбільш розвинених міст України у вимірі культури, туризму, інновацій технологій. Львів є прикладом для усієї держави. Я впевнена, що чотири десятки молодих, талановитих та енергійних студентів Української академії лідерства Львів зможуть додати до цієї динаміки свою душу».

dailylviv.com

До теми

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

17:10 30 жовтня 2020 р.

У двох районах Львівщини навчатимуться дистанційно, інші вирішуватимуть самостійно

Оскільки дві території області - Пустомитівський і Сокальський райони потрапили до червоної зони, в понеділок навчання на цих територіях відбуватиметься дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу