У Львові відкрили технологічну лабораторію

13:45 30 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

На базі «Львівської політехніки» відкрили сучасну технологічну лабораторію «Tech LabInno».

Про це повідомили в середу, 30 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Лабораторія покликана стати централізованим місцем інновацій для навчання, обміну досвідом у реалізації стартапів, створення умов прототипування та нових винаходів, яке працює у форматі «FabLab». Участь у заході взяв в.о. директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда, який у вітальному слові відзначив важливість та ункальність створення такої лабораторії».

«Як розповіли організатори, наразі Tech LabInno пропонує обладнання за такими напрямками, як «3-D»-друк («FDM», «SLA») ЧПК-фрезер, ЧПК-лазер, електронна лабораторія, лабораторія віртуальної реальності, інше (широкий спектр ручних інструментів). Відтак, підприємець, винахідник, стартапер та студент може прийти у лабораторію з багажем знань і творчих напрацювань, а піти вже з готовою продукцією. У фаблабах можна взяти в короткострокову оренду дороге устаткування, наприклад, верстати для лазерного гравірування по металу або принтер для друку «3D»-зображень. «Tech LabInno» приєднають до всесвітньої мережі фаблабів», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 9 січня 2020 р.

Львівська ОДА рекомендує «Освітній портал державної служби зайнятості»

У Державній службі зайнятості розпочали реалізовувати новий проект для успішного працевлаштування українців – «Освітній портал державної служби зайнятості».

Рубрика: Наука і техніка

16:30 6 січня 2020 р.

«Mercedes-Benz» відкличе 744 тисячі автомобілів

Німецький автовиробник «Daimler AG» заявив, що відкличе у США 744 тисячі автомобілів «Mercedes-Benz» через дефект розсувного скляного даху автівки.

Рубрика: Наука і техніка