У Львові відкрили новий музей

14:59 16 грудня 2019 р.

  • 0

Сьогодні, 16 грудня, з нагоди 70-річчя ЛКП «Львівсвітло», на підприємстві запрацював музей історії електричних ламп. Про це повідомив директор ЛКП «Львівсвітло» Михайло Трач.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«У новому музеї, що працює безпосередньо на базі нашого підприємства ми фактично зібрали оригінальні лампи з усіх періодів. З їхньою історією зможуть ознайомитися усі охочі», — зазначив Михайло Трач.

Відвідати музей можна у будні з 10.00 до 16.00 год.

Телефон для довідок: (067) 673−96−00.

Довідка

ЛКП «Львівсвітло» створено Львівською міською радою ухвалою № 1405 від 13.12.1949 «Про організацію контори по вуличному освітленню „Львівсвітло“ при Львівському міськкомунгоспі». Підпорядковане Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради № 1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь».

 

 

 

 

 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:52 26 березня 2020 р.

Два сценарії фінішу навчального року для учнів України

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу