У Львові відкрили нові дитячі клуби

13:00 5 березня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У березні розпочали свою роботу два нових дитячих клуби – «Колаж» на вулиці Костя Левиицького, 16 та «Карамболь» на вулиці Дністерській, 12.

Про це повідомили у вівторок, 5 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: Відтепер діти зможуть цікаво й змістовно проводити своє дозвілля неподалік від дому. На ремонт кожного клубу з міського бюджету міста спрямували по 150 тисяч гривень».

«У просторих оновлених приміщеннях з сучасним інтер’єром запрацювали такі гуртки:«Карамболь» – гурток малювання та hand-made «Каляки-маляки», гурток англійської мови. Записатися в гурток можна за телефоном 254 64 58», – поінформували також у ЛМР.

«Колаж» – гурток розпису скла та вітражу «Арт-скло», студія художньої кераміки «Це-глинка» та гурток дизайну «Ідея». Записатися в гурток можна за телефоном 254 62 63. Заняття в цих гуртках відбуватимуться на безоплатній основі. Особлива увага під час набору приділятиметься дітям соціально незахищених категорій, дітям з багатодітних сімей і учасників АТО», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу