У Львові відкрили навчально-виробниче підприємство

09:40 8 травня 2018 р.

  • 0
  • 957


Фото: oblrada.lviv.ua

Львівський геріатричний пансіонат буде отримувати макаронні вироби безплатно.

У понеділок, 7 травня, при Львівському обласному добровільному товаристві захисту неповносправних дітей, молоді та осіб з інвалідністю дитинства «Довіра» відкрили навчально-виробниче підприємство для молоді з особливими потребами, яке виготовлятиме макаронні вироби. Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради.

У церемонії відкриття навчально-виробничого підприємства для молоді з особливими потребами взяли участь голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський і меценати зі Сполучених Штатів Америки. До слова, обладнання з виробництва макаронних виробів придбано меценатами із США, батьки та благодійники ж оплатили вартість продуктів для виробництва.

Голова правління ГО «Довіра» Любов Солтис запевнила: «У майбутньому виготовлені макаронні вироби планується безкоштовно передавати в комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський геріатричний пансіонат».

А Петро Жукровський наголосив: «Створення неприбуткового підприємства для неповносправної молоді допоможе їм інтегруватися в суспільство і бути задіяними до суспільно-корисної праці».

«Львівське обласне добровільне товариство захисту неповносправних дітей, молоді та осіб з інвалідністю дитинства «Довіра» створене у 1999 році з ініціативи батьків дітей з особливими потребами (синдром Дауна та аутизм)», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:45 17 липня 2018 р.

На Львівщині відкрили три навчально-практичні центри

В облдержадміністрації запевнили: «Впродовж 2017-2018 навчального року на Львівщині відкрили три навчально-практичні центри професійно-технічної освіти – навчально-практичний центр інноваційного кравецтва, центр з підготовки робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» та центр ІТ-технологій».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 408

12:10 16 липня 2018 р.

На Львівщині створять 26 інклюзивно-ресурсних центрів

В облдержадміністрації запевнили: «Станом на сьогодні в області створили 23 інклюзивно-ресурсні центри, на черзі – ще три, зокрема – у Львові, Трускавці й Мостиському районі».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 465

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу