У Львові відкрили Міжуніверситетський центр

14:48 29 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 29 березня, на базі біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відкрили Міжуніверситетський центр колективного користування клітинної біології та біоенергетики й Центр «Лабораторія матеріалознавства інтерметалічних сполук» на базі хімічного факультету.

Про це повідомили в п’ятницю, 29 березня, в прес-службі ОДА, де також розповіли: «Участь у заході взяли міністр освіти і науки України  Лілія Гриневич та голова Львівської ОДА Олег Синютка».

Лілія Гриневич зазначила: «На створення двох центрів спрямували близько 8,5 млн. гривень. Це частина програми, яку ми розпочали, а саме розбудови мережі Центрів колективного користування обладнанням в університетах для проведення наукових досліджень. У перспективі плануємо продовжувати цю програму. Мене тішить, те що ці центри у Львівському університеті є з надзвичайно сучасним технологічним обладнанням. Для нас важливо, щоб  ці центри були як магніти, які приваблюватимуть вітчизняних науковців і їм не треба буде виїжджати за кордон, щоб проводити дослідження».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу