У Львові відкрили міжнародну виставку «Вища освіта – 2016»

17:30 1 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

У Палаці мистецтв на вулиці Коперника презентуватимуть свої пропозиції близько півсотні вітчизняних та закордонних вищих навчальних закладів.

«Сьогодні, 1 квітня, у Львівському палаці мистецтв відбулося відкриття III Міжнародної виставки «Вища освіта – 2016» – повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Це унікальна спеціалізована виставка українських та закордонних вищих навчальних закладів на теренах Західної України, яку вже втретє проводять у місті Львові. Цього року у виставці взяло участь близько півсотні вітчизняних та закордонних вищих навчальних закладів, зокрема – 35 навчальних закладів Польщі.

Організував виставку Міжнародний освітній центр (за підтримки Львівської торгово-промислової Палати, департаменту освіти та науки ЛОДА, управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР).  У відкритті виставки взяли участь завідувач сектору національного виховання та охорони дитинства управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олена Кондрат; головний спеціаліст відділу діяльності і координації вищих навчальних закладів департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Оксана Цар; в.о. віце-президента Львівської торгово-промислової палати Володимир Коруд; директор Міжнародного освітнього центру; представник Генерального консульства Республіки Польща у Львові Галина Бохонко. Дивували учасників та відвідувачів освітньої виставки Дитячий хореографічний колектив «Перлина», танцювальний колектив ЗСШ № 92 під керівництвом Степана Рибака. 

Віце-президент Львівської торгово-промислової палати Володимир Коруд звернувся до відвідувачів під час відкриття виставки з також промовою: «Ми розуміємо, що без освічених працівників бізнес та економіка не будуть розвиватися. Потрібні добрі економісти, маркетологи, добрі менеджери, але потрібні добрі інженери, техніки. Потрібні ті, хто буде керувати підприємствами. Але для нас важливо, щоб і гуманітарна освіта також активно розвивалася, була сучасною. Не може розвиватися економіка без бізнесу, але й без освітнього культурного середовища це теж неможливо. Ми розуміємо, що іноземні виші – це конкуренція для наших закладів, але ми йдемо до Європи, до глобального світу, і ця конкуренція дає змогу підвищувати конкуренцію освітніх послуг. В результаті, ми отримаємо краших студентів, кращих викладачів і маємо отримати краще суспільство».  

Почесний гість освітньої виставки Владзімеж Сульгостовскі, радник консула Генерального консульства Республіки Польща у Львові, своєю чергою, відзначив: «Навчання в Польщі дає більші можливості для українських студентів і відкриває великі перспективи у майбутньому». 

А головний спеціаліст сектора освітньої політики управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР Ольга Бриницька додала: «Ця виставка дає можливість львівським школярам і студентам обирати навчальні заклади як і в Україні, так і за кордоном, здобувати знання. І дуже б хотілося, щоб застосовували ці знання і навики тут, у нас, в Україні». 

У перший день виставки учні та студенти міста відвідали майстер-клас із ефективного вивчення іноземних мов від мовної школи «eWords», побували на презентаціях вищих навчальних закладів Польщі від програми «Study in Poland», а також мали нагоду проконсультуватись у представників різних навчальних закладів щодо освітніх пропозицій, можливостей навчання за кордоном, стипендій чи стажувань. Кожен відвідувач виставки «Вища освіта – 2016» має шанс стати власником планшета «Samsung Galaxy» від Міжнародного освітнього центру, якого визначатимуть 2 квітня о 17.00, у другий день виставки».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів