У Львові відкрили міжнародну виставку «Осінній салон «Вища освіта – 2015»

16:08 16 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: md-eksperiment.org

Понад 20 вищих навчальних закладів з України, Польщі, Австрії та Іспанії презентують свої напрацювання в Палаці мистецтв.

«Сьогодні, 16 жовтня, у Львівському палаці мистецтв відбулось відкриття другої Міжнародної виставки «Осінній салон «Вища освіта – 2015». У виставці бере участь понад 20 вищих навчальних закладів з України, Польщі, Австрії та Іспанії», – повідомили сьогодні, 16 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Співорганізатор події Володимир Коруд, віце-президент Львівської торгово-промислової палати зазначив на вілкритті виставки: «Без вищої освіти сучасний розвиток економіки і підприємництва неможливий, тому ми з радістю стали партнерами Міжнародного освітнього центру в організації виставки «Вища освіта». Ми раді, що ці виставки проходять регулярно, раді бачити гостей з Одеси та Закарпаття, інших регіонів нашої великої України».

Своєю чергою, завідувач сектору освітньої політики управління освіти департаменту гуманітарної політики міської ради Володимир Мартинів підкреслив: «Знання – це неоціненний скарб, його не можна загубити, його не можна втратити, але з ним можна тільки набути. Одне із золотих правил Баффена говорить про це: «Вкладай тільки у себе, вкладай у свій розвиток , вкладай у своє майбутнє».

Виставка відбуватиметься у Львівському палаці мистецтв впродовж 16-17 жовтня 2015 року. Години її роботи – з 11:00 до 16:00.

Організатори виставки – Міжнародний освітній центр і Львівська торгово-промислова палата. Партнерами виставки є управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації, фінансовий партнер – «Ідея-банк». Відвідувачі освітньої виставки дізнаються про навчальні пропозиції вишів, матимуть нагоду ознайомитись з молодіжними програмами, студентськими та учнівськими обмінами, з можливістю навчання за кордоном та його особливостями».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів