У Львові відкрили дитсадок у старому приміщенні початкової школи | Новини Львова

У Львові відкрили дитсадок у старому приміщенні початкової школи

16:15 24 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові вдалося відкрити новий ДНЗ у старому приміщенні молодшої школи ліцею №70.

Про це повідомили у вівторок, 24 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «У 2011 році було виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію корпусу початкової школи під ДНЗ, а за період з 2012 до 2019 року на реконструкцію корпусу початкової школи №70 на вулиці Дорога Кривчицька, 3 під дошкільний навчальний заклад використано більше 13,5 млн. гривень».

Начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик зазначила: «Зараз дитячий садочок вже активно працює. Від початку функціонування він прийняв 90 дітей у три дошкільні групи віком від трьох до шести років. Відтак, усіх дітей, які були зареєстровані на черзі в електронній реєстрації ліцею №70 на 2019 рік забезпечено повністю дошкільною освітою».

«Станом на 20 жовтня 2019 року на 2020 рік зареєстровано у системі електронної реєстрації у цей дошкільний заклад 52 дитини, а на 2021 рік – 21 дитина. Упродовж серпня-вересня батьки, діти яких уже відвідували інші дитячі садки мікрорайону, мали можливість перевести малюків до новостворених груп ліцею № 70, які знаходяться поблизу дому», – поінформували також у міськраді.

Заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна розповіла: «В цьому мікрорайоні не було жодного дошкільного навчального закладу, тому облаштування садочку тут було дуже актуальним. Ця будівля колись була приміщення початкової школи, яка більше 20 років не використовувалась та була в занедбаному стані. Тому ми вирішили зробити тут дитячий садочок»

«Цей садочок є структурним підрозділом школи і розрахований на 90 дітей. Станом на сьогодні ми вже зарахували 70 дітей, які зараз відвідують ДНЗ у форматі прогулянкових груп. Ці адаптаційні групи діють по чотири години, щоб дітки змогли звикнути до вихователів і друзів в групі. Десь за тиждень по-трошки будемо відкривати групи повного дня», – зазначила також Галина Слічна.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу