У Львові відкрили десять додаткових груп короткотривалого перебування дошкільнят

17:34 2 жовтня 2014 р.


Фото: lvivpost.net

Як запевнили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у жовтні заплановано відкрити ще декілька.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 2 жовтня, «Щоденному Львову», що вчора в нашому місті було відкрито ще 10 додаткових груп короткотривалого перебування для дітей дошкільного віку. Начальник управління освіти ЛМР Галина Слічна розповіла з цього приводу:

«З 1 жовтня у місті запрацювало 10 груп короткотривалого перебування для дошкільнят. Загалом у групах дошкільного віку виховується близько 1100 дітей. Ці 10 груп мають охопити дошкільною освітою 200 дітей. 

Із дітьми у цих групах працюють вчителі початкових класів та педагоги груп продовженого дня. У деяких установах з дітьми працюють освітяни, які приїхали до Львова зі Сходу України.

Заняття у таких групах триваю по 35 хвилин. З дітьми займаються в ігровій формі. 

Зазвичай це музично-естетичне та спортивне виховання, а також заняття з письма, читання та з іноземних мов. Діти знаходяться у таких групах по 3-4 години у першій або другій половині дня.

На відміну від садочків, вихованці груп короткого перебування не харчуються там і не сплять вдень. Заняття для дітей у групах короткотривалого перебування є безкоштовними.

Загалом з початку 2014 року у місті працює 86 додаткових груп, які було відкрито на базі дитячих садків, шкіл та позашкільних навчальних закладів. Цього місяця плануємо відкрити ще декілька таких груп».

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу