У Львові відбудуться інженерні змагання

13:00 4 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: ebec.best-lviv.org.ua

21-25 листопада у Львові триватимуть інженерні змагання між студентами технічних спеціальностей.

Про це повідомили в понеділок, 4 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли:
«EBEC» («European BEST Engineering Competition») – міжнародні інженерні змагання між студентами технічних спеціальностей, під час яких команди, які складатимуться з чотирьох учасників, вирішуватимуть технічні, економічні та соціальні проблеми. Упродовж трьох днів команди повинні аналітично та практично вирішити поставлені проблеми, презентувати їх перед суддями та представниками компаній. Особливістю EBEC є те, що змагання відбуваються у максимально фановій та цікавій атмосфері».

«У програмі змагань – тренінги від представників інженерних та ІТ-компаній; нетворкінг із представниками компаній та пошук однодумців; отримання досвіду стосовно, роботи в команді та презентації проєкту; призи та розіграші від партнерів проекту», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 9 січня 2020 р.

Львівська ОДА рекомендує «Освітній портал державної служби зайнятості»

У Державній службі зайнятості розпочали реалізовувати новий проект для успішного працевлаштування українців – «Освітній портал державної служби зайнятості».

Рубрика: Наука і техніка

16:30 6 січня 2020 р.

«Mercedes-Benz» відкличе 744 тисячі автомобілів

Німецький автовиробник «Daimler AG» заявив, що відкличе у США 744 тисячі автомобілів «Mercedes-Benz» через дефект розсувного скляного даху автівки.

Рубрика: Наука і техніка