У Львові відбудеться міжнародна виставка «Вища освіта»

18:00 7 листопада 2018 р.

  • 0
  • 384


Фото: educenter.com.ua

23-24 листопада у львівському Палаці мистецтв на вулиці Коперника триватиме VIІ міжнародна виставка «Вища освіта».

Про це повідомили в середу, 7 листопада, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли, що в спеціалізованій виставці «Вища освіта» візьмуть участь українські й закордонні вищі навчальні заклади України та закордону. Цьогоріч їх зголосилось близько 30-ти.

Зокрема, на вибір абітурієнта буде представлено безліч різноманітних спеціальностей (економічна та медична, аграрна чи гірнича, фармацевтична чи військова і тощо). Учасники виставки зможуть поспілкуватись з представником кожного вишу, а також отримати інформацію про навчання в Польщі, дізнатися про особливості здобуття освіти в чеських чи словацьких університетах.

У програмі виставки передбачено семінар від Львівського міського центру зайнятості, під час якого відбудеться профорiєнтаційне тестування для старшокласників, презентації освітніх можливостей від освітньої організації «Teraz Wrozlaw» (Польща), презентація освітніх програм Словацької республіки, семінар для професорсько-викладацького складу вишів про умови забезпечення високого рівня якості вищої освіти й майстер-клас із підготовки до кембриджських іспитів. Виставка працюватиме з 11.00 до 17.00 год в п'ятницю й з 11.00 до 16.00 в суботу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:30 9 листопада 2018 р.

У Львівській міськраді пообіцяли відкрити 49 нових дитсадків

Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський звітував п’ятницю, 9 листопада, на засіданні виконавчого комітету про перелік усіх містобудівних умов та обмежень, які передбачають будівництво дошкільних навчальних закладів як складової частини житлових комплексів, виданих впродовж останніх п’яти років у Львові.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 459

14:00 8 листопада 2018 р.

У Львові відбудуться міжнародні інженерні змагання студентів технічних університетів

Міжнародні інженерні змагання серед студентів технічних університетів «European BEST Engineering Competition» у «Львівській політехніці» охоплять з 29 листопада до 3 грудня студентів 83 університетів із 34 країн Європи.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 318

16:35 6 листопада 2018 р.

У Львові створять кластер «Біотех і Фарма»

У четвер, 8 листопада, о 17.00 у приміщенні «Tech Startup School» на вулиці Колесси (№2) розпочнеться церемонія підписання меморандуму про співпрацю та наміри щодо створення біотехнологічного кластеру «Біотех і Фарма», над ідеєю якого працюють близько року.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 381

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу