У Львові відбудеться міжнародна виставка «Вища освіта»

18:00 7 листопада 2018 р.

  • 0
  • 600


Фото: educenter.com.ua

23-24 листопада у львівському Палаці мистецтв на вулиці Коперника триватиме VIІ міжнародна виставка «Вища освіта».

Про це повідомили в середу, 7 листопада, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли, що в спеціалізованій виставці «Вища освіта» візьмуть участь українські й закордонні вищі навчальні заклади України та закордону. Цьогоріч їх зголосилось близько 30-ти.

Зокрема, на вибір абітурієнта буде представлено безліч різноманітних спеціальностей (економічна та медична, аграрна чи гірнича, фармацевтична чи військова і тощо). Учасники виставки зможуть поспілкуватись з представником кожного вишу, а також отримати інформацію про навчання в Польщі, дізнатися про особливості здобуття освіти в чеських чи словацьких університетах.

У програмі виставки передбачено семінар від Львівського міського центру зайнятості, під час якого відбудеться профорiєнтаційне тестування для старшокласників, презентації освітніх можливостей від освітньої організації «Teraz Wrozlaw» (Польща), презентація освітніх програм Словацької республіки, семінар для професорсько-викладацького складу вишів про умови забезпечення високого рівня якості вищої освіти й майстер-клас із підготовки до кембриджських іспитів. Виставка працюватиме з 11.00 до 17.00 год в п'ятницю й з 11.00 до 16.00 в суботу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:15 14 січня 2019 р.

У вісьмох дитсадках Львова будуть корекційні заняття

У понеділок, 14 січня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради ухвалили рішення про введення додаткових посад до штатних розписів ЗДО №86, №88, №106, №130, №156 та №179, «Веселка», «Барвінок» для належного супроводу дітей з інвалідністю.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 522

10:45 14 січня 2019 р.

Учні зі Львівщини стали переможцями гімназіади

У загальному заліку командної першості серед територій переможцем першої гімназіади в Україні стала Львівська область, обійшовши Київ та Київську область, які, відповідно, зайняли друге та третє загальнокомандні місця.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 567

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори Президента виграють парторганізації?

Рубрика: Політика

"Чорні реєстратори" і Трускавець

Рубрика: Ситуації і пригоди

Особливості старту виборчої президентської кампанії на Львівщині

Рубрика: Політика

Томос і вибори Президента

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу