У Львові тимчасово не працюватиме електронна реєстрація дошкільнят

09:15 26 липня 2016 р.


Фото: don.od.ua

У міськраді запевнили: «Нова електронна реєстрація почне працювати з 15 серпня».

«До 14 серпня електронна реєстрація дітей дошкільного віку за адресою http://www.lvivedu.com не працюватиме, оскільки проходитимуть технічні роботи щодо копіювання та перенесення бази даних дітей дошкільного віку на нову електронну платформу реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади Львова», – повідомили сьогодні, 26 липня, в прес-службі міськради, де також поінформували:

«Нова електронна реєстрація почне працювати з 15 серпня за адресою http://edu.smart.lviv.ua/. Усі заявки, зареєстровані з 1 жовтня 2013 року до 15 липня 2016 року, будуть автоматично перенесені до оновленої електронної системи із збереженням даних та дати реєстрації.

Стан заявки можна буде перевірити за тим самим верифікаційним кодом, що батьки отримали під час реєстрації, а також при потребі внести зміни. Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 5 липня 2016 року №528, наказу управління освіти ДГП ЛМР від 15 липня 2016 року № 276 з 15 серпня 2016 року ввійде в дію уніфікована електронна система реєстрації дітей дошкільного віку в дошкільеі навчальні заклади Львова».

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу