У Львові триває реєстрація в інтеграційний табір підлітків у Яремчі

16:56 8 липня 2015 р.


Фото: dyvensvit.org

Відпочинок у таборі в Івано-Франківській області коштує вартує 1400 гривень (для учасників «Квитка до успіху» – 900 гривень).

З 26 липня по 5 серпня у місті Яремче в Івано-Франківській області відбуватиметься інтеграційний табір для підлітків з Києва, Львова, Івано-Франківська та зони АТО. Минулого тижня участь в інтеграційному таборі в межах проекту «Квиток до успіху» підтвердило 20 дітей з Краматорська.

Загальна кількість зареєстрованих підлітків – близько 70. Мета табору – інтеграція підлітків, а також можливість активно провести час, розкрити свої можливості та оволодіти навиками роботи в команді.

Увесь табір буде поділений на менші команди, щоб підліткам було легше наводити комунікацію. У програмі – походи в гори, мотузковий парк, інтерактивні ігри, майстер-класи, вечірня ватра та багато інших цікавих розваг. Керівник проекту «Квиток до успіху» Наталка Панчишин розповіла:

«Кожен день буде починатися з оголошення тематики (лідерство, робота в команді тощо). Так діти розумітимуть, що протягом цього дня вони удосконалюватимуть якусь із запропонованих навиків.

Кожна команда зароблятиме бали, які визначатимуть переможця під час завершення табору. Кожного вечора діти ділитимуться досвідом та досягненнями дня. Основна особливість табору – всі діти рівні. 

Щодо безпеки підлітків, то батькам нічого хвилюватися, адже в межах табору працюватимуть дорослі вихователі, медичні працівники і навіть психолог, до яких можна буде звернутися за порадою, консультацією чи для теплої душевної розмови. Діти матимуть щоденно тисячі завдань, щоб ні в кого не було часу думати про щось негативне».

Відпочинок у таборі коштує 1400 гривень (для учасників «Квитка до успіху» – 900 гривень). Це витрати на триразове харчування, супровід психологів, спортивний інвентар, екскурсії, походи, майстер-класи та страхівку для кожного з учасників. 

Для участі підлітків із зони АТО чи дітей, батьки яких зараз перебувають у зоні АТО, проводять збір коштів у межах проекту «Велика ідея»: https://biggggidea.com/project/1119/, де кожен охочий може долучитися до організації проекту.  Контакти для додаткової інформації: Ірина Косар (+38 (096) 968-98-23), Наталка Панчишин (+38 (097) 481-02-57).

Про це повідомили сьогодні, 8 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу