У Львові транслюють он-лайн будівництво «IT House»

17:45 13 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Хоча будинок ІТ-спеціалістів планували здати у другому кварталі 2017, будівництво уже випереджає плани.

«IT House – будинок для ІТ-фахівців, запустив живу трансляцію», – повідомили сьогодні, 13 червня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Відтепер можна наживо дивитися, як будується цей дім. «IT House» – це пілотний проект «Lviv IT Cluster», побудова інноваційного житла для ІТ-фахівців. Будівництво розпочали у жовтні минулого року спеціально для учасників «Lviv IT Cluster». Кожен фахівець компанії-учасника мав змогу придбати житло за собівартістю.

Уже зараз будинок об`єднує більше, ніж 55 ІТ-спеціалістів з різноманітних компаній-учасників кластеру. Проект неприбутковий і сприяє поліпшенню інфраструктури для ІТ-фахівців у місті.

Жива трансляція – одна із головних інновацій проекту, яка дозволяє моніторити перебіг будівництво, і який можна побачити у нас на сайті. Хоча будинок планували здати у другому кварталі 2017, будівництво уже випереджає плани.

Основні терміни будівництва: 15 вересня – залиття останнього поверху; до 1 січня – включене опалення; другий квартал 2017 року – здача будинку в експлуатацію. Наразі в будинку залишилося менше 15 квартир.

Житло матиме сонячні колектори на даху, які забезпечать 70% енергії для підігріву води. Резиденти також матимуть можливість відпочивати на даху, де облаштують відпочинкову зону.

Також у будинку буде простір спільного користування, де сусіди зможуть комунікувати. Резиденти включатимуться у процес будівництва та зможуть переплановувати квартири. Окрім цілодобової охорони та паркінгу, будинок – це можливість жити в ІТ-атмосфері із сусідами-однодумцями. Головний виконавчий директор «Lviv IT Cluster» Степан Веселовський розповів: «IT House – це потужний інфраструктурний проект для IT-фахівців. У такий спосіб ми хочемо поліпшити умови для експертів та сприяти утвердженню Львова як ІТ-міста. Коли ІТ-фахівці бачать, що про них дбають, це мотивує інших долучатися до цієї галузі». 

Перелянути трансляцію можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=nn9_IX4PJOU».

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу