У Львові створять центр «Медіатека Рясне»

14:05 2 жовтня 2015 р.


Фото: google.com.ua

Централізованій бібліотечній системі для дітей надано нежитлові приміщення на вулиці Шевченка, 350.

«На останньому пленарному засіданні сесії ЛМР прийняли позитивне рішення щодо надання Централізованій бібліотечній системі для дітей Львова нежитлових приміщень на вулиці Шевченка, 350. Бібліотеці буде передано в оренду нежитлові приміщення першого та другого поверху, загальною площею 651,5 квадратнипх метрів» – повідомили сьогодні, 2 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Договір оренди буде укладатися з управлінням комунальної власності на два роки 364 дні.  Саме в цих приміщеннях після капітального ремонту планується створення центру «Медіатека Рясне». 

Медіатека – це інтерактивний громадський центр, обладнаний сучасними технологіями, центр нового типу, який пропонує можливість участі у заходах та використання різноманітних ресурсів, включаючи: Інтернет, електронні книги, новітні програми вивчення іноземних мов і комп'ютерних технологій, програм дитячого розвитку, комп’ютерні курси, музичну студію, кінозал, дискусійні клуби, тренінги і гуртки для усіх членів родини. «Це дуже важливо для мешканців району Рясне, де так бракує культурно-просвітницького центру, який може стати улюбленим місцем для багатьох яскравих особистостей», – зазначили в управлінні комунальної власності ЛМР.

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу