У Львові стартувала друга хвиля навчання майбутніх поліцейських

17:50 7 липня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Сьогодні до освітнього процесу долучаються ще 210 кандидатів в майбутні поліцейські.

На базі Львівського державного університету внутрішніх справ триває навчання слухачів нової патрульної служби мЛьвова. Тут, 7 липня розпочалась «друга хвиля» навчання кандидатів, що успішно пройшли відбір.

Привітати новобранців та побажати їм успіхів прибули ректор Львівського державного університету внутрішніх справ – генерал-майор міліції Валерій Середа, начальник Львівського обласного управління МВС – полковник міліції Дмитро Загарія, а також координатор тренінгів з підготовки нової патрульної служби, консультант з питань професійної підготовки програми ІСІТАР Департаменту юстиції США Мадлен Кхелашвілі. Зокрема, очільник міліцейського вишу Валерій Середа сказав новобранцям:

«Ви офіційно перебуваєте зараз на службі в правоохоронних органах, не дивлячись на те, що у вас попереду місяці навчання для того, щоб стати професіоналами. Наша держава – на стадії реформування, все суспільство оновлюється. Не дивлячись на зовнішню агресію, ми все-таки віримо в своє майбутнє і йдемо до того, щоб зробити нашу державу могутньою та розвинутою. Ви повинні стати правоохоронцями, в яких законослухняні громадяни бачитимуть не загрозу, а допомогу. Для цього вам знадобиться терпіння та натхнення, чого я вам і бажаю».

Звернувся до новобранців і начальник міліції Львівщини Дмитро Загарія: «Вам належить пройти ще багато нелегких випробувань. Ви повинні усвідомлювати, що прийшли в нову поліцію за вимогою часу та за вимогою суспільства. Однак воно, вимагаючи від правоохоронної системи змін, одночасно повинно змінюватись і саме. Ви асоціюєтесь з НОВОЮ поліцією, відповідно громадяни будуть орієнтуватись на вас і братимуть з вас приклад».

Загалом, старт навчанню було дано 25 червня. Тоді за парти сіли перші 210 слухачів. Сьогодні до освітнього процесу долучаються ще 210 кандидатів в майбутні поліцейські (процес відбору продовжується й надалі).

Під час навчання слухачі матимуть змогу опанувати 25 дисциплін, зокрема «Основи діяльності патрульної служби», «Адміністративна відповідальність», «Вогнева підготовка», «Тактико-спеціальна підготовка», «Професійна етика». Тренери, які здійснюватимуть підготовку майбутніх поліцейських, також пройшли детальний відбір та прослухали тренінги щодо методики викладання.

Про це повідомили сьогодні, 7 липня, в прес-службі обласного управління МВС.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу