У Львові розробили для армії багатоцільовий тягач

21:48 17 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: tank.lviv.ua

На бронетанковому заводі встановили на свою нову машину кулемет, ручний протитанковий гранатомет та автомати АКС-74.

Фахівці Державного підприємства «Львівський бронетанковий завод», який входить до складу ДК «Укроборонпром», розробили дослідний зразок нового багатоцільового тягача БТС-5Б. Ця необхідна на полі бою техніка значно підсилить можливості українських військових.

«Інженери «Укроборонпрому» продовжують розробляти військову техніку, необхідну українським військовим безпосередньо в зоні проведення АТО. Відтак завершено виробництво дослідного зразка тягача, який поєднує в собі важливі функції одразу декількох машин», – повідомив заступник генерального директора авіабудування та виробництва Юрій Пащенко.

Універсальний багатоцільовий тягач призначений для механічної розвідки на полі бою, евакуації аварійних танків із зони дії противника, витягування танків, що застрягли чи затонули. Він здатен піднімати вантажі, рити землю, зварювати і проводити технічне забезпечення танкових підрозділів у польових умовах.

Фахівці оснастили БТС-5Б потужним чотиритактним двигуном, максимальна швидкість якого складає понад 60 кілометрів за годину, а запас ходу по паливу – 700 кілометрів. На нього встановили кулемет калібру 12,7, ручний протитанковий гранатомет і автомати  АКС-74.

ДП «Львівський бронетанковий завод» вже випустив першу серійну партію новітніх бронетранспортерів «Дозор-Б» та підписав контракт із МОУ на виробництво цієї техніки для Збройних сил України. Про це повідомили сьогодні, 17 березня, в прес-службі «Укроборонпрому». Детальніше про БТС-5Б – за цим посиланням: http://tank.lviv.ua/productions/details/btc5b

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів