У Львові розпочали відбір на навчання у ВНЗ ДСНС

16:48 14 лютого 2019 р.


Фото: facebook.com/MNSLVIV

Психологи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області проводять психологічний відбір кандидатів на навчання у ВНЗ ДСНС.

Про це повідомили в четвер, 14 лютого, в прес-службі  Головного управління ДСНС України у Львівській області, де також розповіли: «Щоб на службу приходили молоді спеціалісти, які мають високі професійні знання, уміння та навички, сьогодні психологи Головного управління ДСНС України у Львівській області проводять перший професійно психологічний відбір кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів ДСНС України. Після індивідуальних співбесід про умови виховання і розвитку кандидата, його професійну спрямованість та особливості спілкування і поведінки в ході групового тестування визначають особисту спрямованість кандидата та виявляють рівень розвитку професійно важливих якостей для майбутніх рятувальників. Результатом професійно-психологічного відбору стане аналіз та висновки психологів, що дозволить краще оцінити кожного кандидата та здійснити якісний відбір на службу до ВНЗ ДСНС України».

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу