У Львові розпочали серійне виробництво бронеавтомобіля «Дозор-Б» (відео, оновлено)

14:24 11 вересня 2015 р.


Фото: militaryreview.su

Машина сходить з конвейєра за місяць.

«Дозор-Б» тепер у серійному виробництві. Новий цех відкрили на Львівському бронетанковому заводі. Поки що випустили три автомобілі, один із них зараз випробовують. До випуску також готують ще п’ять броньованих машин. Устаткування здебільшого українського виробника. Лише двигуни німецькі. Кузов «Дозору-Б» працівники заводу складають за чотири дні, готова машина з конвейєра сходить за місяць. Вартість однієї бронемашини – чотири мільйони гривень. Загалом за місяць планують виготовити таких півсотні», – повідомили сьогодні, 11 вересня, на телевізійному «5 каналі». Натомість в інформаційній агенції «Українські новини» розповіли в п’ятницю:

«Львівський бронетанковий завод, який входить до складу державного концерну «Укроборонпром», почав серійне виробництво тактичних бойових колісних машин, бронемашин «Дозор-Б». Відповідний наказ в.о. директора заводу Роман Тимків.

Зокрема, на заводі відкрито новий цех із серійного виробництва цієї бронемашини.

Цех оснащено сучасним обладнанням, апаратом повітряно-плазмового різання, апаратом для приварювання бонок та іншим обладнанням для збірки.

«Уже на етапі, коли перші машини «Дозор-Б» закінчують проходження державних випробувань, створено підрозділ, виробничі потужності якого дозволяють швидко задовольнити потреби військових у новітній бронетехніці», – повідомив Тимків.

З його слів, зараз у цеху працює 56 людей. «Укроборонпром» має намір виготовити до 50 бронеавтомобілів «Дозор-Б» у 2015».

Про це повідомила сьогодні, 11 вересня, інформаційна агенція «Українські новини».

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу