У Львові розпочалася реєстрація дітей у ясла-садок №188

11:15 13 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР запевнили: «Вчора під час сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу про створення у Львові закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №188 на вулиці Сміливих, 26».

Про це повідомили в п’ятницю, 13 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відтак, батьки, діти яких належать до визначених пільгових категорій, можуть реєструвати дітей у цей садок на сайті «edu.smart.lviv.ua». Це діти учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасників бойових дій, учасників Революції Гідності, військовослужбовців Збройних сил України та Національної гвардії України та інших пільгових категорій, визначених «Положенням та правилами про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти Львова», затвердженим рішенням виконавчого комітету 29 грудня 2017.

«Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №188 комунальної форми власності на вулиці Сміливих, 26 загальною площею 886,4 квадратних метрів створили, беручи до уваги гостру потребу в охопленні дітей дошкільного віку пільгових категорій дошкільною освітою», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:31 10 червня 2021 р.

У Львові розпочали роботу пришкільні та позашкільні табори для дітей. Кількість місць обмежена

Цьогоріч табори організують при чотирьох закладах загальної середньої освіти: Ліцей №21, Львівська середня загальноосвітня школа №71, НВК «ШЕЛ»

Рубрика: Наука і техніка

17:25 7 червня 2021 р.

Телевізори JVC та їх особливості

Техніка JVC та її особливості. Основні моделі та характеристики побутової техніки. Критерії вибору та ключові фішки відомого бренду.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу