У Львові розпочалася міжнародна наукова конференція «Виклики політики безпеки»

12:00 17 червня 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Упродовж двох днів у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного близько півтори сотні військових та цивільних науковців обговорюватимуть проблеми світової та регіональної безпеки.

«У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочала роботу міжнародна наукова конференція на тему «Виклики політики безпеки: історія і сучасність», – повідомили сьогодні, 17 червня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли подробиці:

«Упродовж двох днів близько півтори сотні військових та цивільних науковців обговорюватимуть проблеми світової та регіональної безпеки. Загалом, у заході беруть участь представники з понад 20 наукових установ та освітніх закладів. Республіку Польщу, зокрема, представляють науковці з Жешувського університету, Педагогічного університету, Університету Миколая Коперника, Університету Казимира Великого, Лодзького університету, Ягелонського університету, Краківської академії імені Анжея Фрича, Сільськогосподарського університету імені Хугона Коллатая та Головної дирекції державних архівів Республіки Польща.

Організаторами заходу виступили Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Жешувський університет. Вітаючи учасників конференції, начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук, наголосив на актуальності тематики заходу та закликав науковців до плідної роботи.

Генерал-лейтенант Павло Ткачук зазначив: «В умовах складної воєнно-політичної обстановки це є надзвичайно важливим для нас. Адже небезпека широкомасштабного військового протистояння з Російською Федерацією існує і, швидше за все, буде існувати надалі. Окрім того, особливості геополітичного розташування України й Польщі, вимагають розглядати воєнну безпеку як основний чинник загальної системи безпеки, —Давайте сьогодні реально вести розмови про те, що ми маємо і що нам хотілося б мати у майбутньому. Сподіваюся, що в результаті нашої роботи будуть критично оцінені можливі підходи до вирішення існуючих загроз та визначені перспективи їхнього розвитку».

Від наукової спільноти Польщі усіх присутніх також привітав декан соціологічно-історичного факультету Жешувського університету – доктор наук, професор Павел Грата. Згодом учасники конференції заслухали низку вступних доповідей провідних українських та польських науковців, а яких було проаналізовано передумови актуальних викликів у сфері безпеки сучасного світу, а також висвітлено можливі шляхи розв’язання найбільш болючих безпекових проблем, зокрема й у східноєвропейському регіоні.

Загалом упродовж двох днів обговорення на дану тематику відбуватимуться у чотирьох секціях: «Проблеми міжнародної безпеки», «Позамілітарні аспекти безпеки», «Сучасні воєнні конфлікти як виклик політиці безпеки у світі» та «Військові аспекти політики безпеки». Окрім того, за час перебування у стінах Національної академії сухопутних військ учасники заходу матимуть можливість ближче ознайомитись зі специфікою та новітніми методами підготовки майбутніх українських офіцерів у широко відомому поза межами України військовому виші».

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу