У Львові розпочалася конференція «Е-освіта»

14:15 22 лютого 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Управління інформаційних технологій Львівської міської ради організувало в п’ятницю, 22 лютого, восьму конференцію «Е-освіта», на якій поєднали мистецтво з новітніми технологіями.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «На форумі – дев’ять унікальних спікерів обговорюють низку тем: сучасні підходи до викладання музики, створення бренду освітнього закладу, творення інноваційного мистецького простору в школі, методики сучасної музичної освіти в Україні, а також представляють інтерактивний музичний посібник для першокласників – «Музична Абетка». Участь у конференції взяли близько 130 осіб, серед них вчителі музики, заступники директорів з навчально-виховної роботи, директори, представники ІТ галузі, «Ротарі–клубу» та центрів музичного розвитку».

dailylviv.com

До теми

13:20 26 жовтня 2020 р.

Для чого людство використовує смартфони

Забронювати готель, провести перемовини з партнером, швидко отримати листа – чи могли ми уявити колись, що це стане можливим завдяки смартфону? У цьому маленькому девайсі виробники вмістили все й навіть більше.

Рубрика: Наука і техніка

12:56 26 жовтня 2020 р.

Чи варто купувати Xiaomi Mi Band 5?

У червні 2020 року компанія Xiaomi представила новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 із збільшеним на 20% екраном, 11 режимами тренувань і поліпшеним моніторингом сну.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу