У Львові розпочалася «IT Jazz Conference»(+відео)

16:24 27 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У нашому місті спробують об’єднати різних гравців динамічного ІТ-ринку та привнести позитивні зміни для регіону.

«Представники найбільших ІТ, інвестиційних та бізнес-компаній зібралися у Львові на «Lviv IT Jazz Conference», – повідомили сьогодні, 27 червня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Подія відбувається упродовж 26-27 червня, аби об’єднати різних гравців динамічного ІТ-ринку та привнести позитивні зміни для регіону. Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський передав учасникам конференції вітання від імені голови Львівської ОДА Олега Синютки та наголосив на значущості події: «Те, що ми сьогодні тут зібралися, говорить про важливу роль інформаційних технологій у розвитку економіки, соціальній галузі і найважливіше – регіональному розвитку. Саме тому ми вважаємо, що необхідно розвивати інфраструктуру для розвитку ІТ. Ми поставили собі за мету забезпечити 100% шкіл області  високоякісним доступом до мережі Інтернет. Пропоную компаніям, які інвестують у найважливіший ресурс – кадри, започаткувати навчальні Інтернет-курси для дітей із сільських територій».

Конференція складається із трьох потоків, присвячених різним аспектам ІТ-бізнесу. Учасники говорили про те, як держава може поліпшити ІТ-інфраструктуру і сприяти загальному розвитку ІТ. Другий потік об’єднав відомих експертів, які обговорили зміни, необхідні для росту бізнесу як-от інфраструктурні та освітні проекти. Основний акцент третього потоку – інвестиційні можливості та налагодження діалогу між інвесторами та ІТ-компаніями».

Як інформував «ЩЛ», у Львові дискутували про інформаційні технології.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу