У Львові реалізовують проект трудової реабілітації неповносправних

17:10 21 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

У центрі «Джерело» навчають столярній майстерності, здобуттю навиків для вирощування городини в теплиці й виготовленню декоративних свічок та розвиток виготовлення сувенірної продукції.

«У Львові стартував проект трудової реабілітації молоді з неповносправністю», – повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«У рамках проекту «Соціальні послуги – спільними зусиллями» у навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» запроваджують необхідні напрямки діяльності для трудової реабілітації молоді з неповносправністю. Проект передбачає розвиток трьох нових напрямків: навчання столярній майстерності, здобуття навиків для вирощування городини в теплиці, виготовлення декоративних свічок та розвиток виготовлення сувенірної продукції.

Директор Центру «Джерело» Анна Гайдучок розповіла: «У нашому Центрі уже впродовж 14 років успішно працює відділення «Майстерні для молоді з неповносправністю». Останні декілька років їх діяльність здійснюється у партнерстві з Львівською міською радою. Проаналізувавши можливості та уже здобуті вміння та навички молоді Центру, ми вирішили запровадити нові напрямки діяльності для реалізації потенціалу та талантів молоді».

Відкриття нових напрямків дасть можливість залучити більшу кількість молоді з неповносправністю на програми Центру, які, на жаль, сьогодні не мають можливості активно розвиватися або стати учасником відповідних реабілітаційних центрів. Відтак,  у «Майстерні по роботі з деревом» молодь здобуватиме  навички столярної  та теслярської справи, а в майстерні «Зелена бригада» навчатиметься  доглядати  за садово-парковими ділянками, а також вирощувати  городину.

У межах проекту заплановано на подвір’ї «Джерела» змонтувати спеціальну та доступну теплицю. У «Майстерні  по виготовленню свічок», особи з неповносправністю створюватимуть конкурентоспроможну продукцію та якісні вироби, які заплановано розповсюджувати у крамницях міста за благодійні внески.

Також у межах проекту заплановано розширити діяльність студії «Майстерні по виготовленню сувенірів». Проект втілюється за підтримки Європейської Комісії, Європейського Союзу, Представництва Європейського Союзу в Україні, Українського незалежного центру політичних досліджень  та Спілки Робітничих Самаритян Грузії (Arbeiter-Samariter-Bund Georgia).

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» – благодійна установа, яка надає освітньо – реабілітаційні послуги для дітей та молоді з особливими потребами і дітей з групи ризику від народження до 35 років. Всі послуги Центру – безкоштовні. Впродовжпонад 23 років діяльності  у «Джерелі» отримали послуги близько п’яти тисяч дітей та молоді з особливими потребами».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу