У Львові реалізовуватимуть програму «Creative Spark»

10:50 1 лютого 2019 р.


Фото: 195.78.68.75

8 лютого, о 9:00 у «Tech StartUp School» на вулиці Колесси відбудеться відкриття програми «Creative Spark».

Про це повідомили в п’ятницю, 1 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Конференція «Creative Spark» створена з метою активізації підприємницької та інноваційної діяльності, організаторами заходу є Tech StartUp School, а партнери – Кінгстонський університет (Лондон). Основною метою програми є активізація підприємницької та інноваційної діяльності».

«У межах проекту, зокрема, передбачена підготовка програми навчання стартаперів та підприємців за участю британських фахівців, а також проведення конференцій, обмін досвідом. І, найголовніше, – безкоштовне навчання для українських підприємців та стартаперів за провідними світовими методиками», – поінформували також у ЛМР.

«Під час конференції учасники матимуть можливість поспілкуватись з представниками академічної спільноти Кінгстонського університету (Лондон), бізнес спільнотою України та тренерами «Creative Spark», які нещодавно повернулись із навчання у Лондоні, де обмінювались досвідом та розробляли спеціальну програму курсу розвитку підприємництва. Учасники дізнаються як здійснювати пошук перспективних ідей, досліджувати ринок, аналізувати поведінку потенційних споживачів та будувати бізнес моделі стартапів», – розповіли також у ЛМР

«Наступними етапами проекту буде надання учасникам доступу до онлайн бізнес-курсу з вивчення англійської мови «LearnEnglish Select» та проведення тренінгів по всій Україні. Участь у програмі «Creative Spark» дозволяє розвинути будь-який етап проекту – від пітчингу ідей та започаткування бізнесу до захисту інтелектуальної власності. Участь у конференції та проекті «Creative Spark» безкоштовна», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу