У Львові реалізовуватимуть програму «Creative Spark»

10:50 1 лютого 2019 р.


Фото: 195.78.68.75

8 лютого, о 9:00 у «Tech StartUp School» на вулиці Колесси відбудеться відкриття програми «Creative Spark».

Про це повідомили в п’ятницю, 1 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Конференція «Creative Spark» створена з метою активізації підприємницької та інноваційної діяльності, організаторами заходу є Tech StartUp School, а партнери – Кінгстонський університет (Лондон). Основною метою програми є активізація підприємницької та інноваційної діяльності».

«У межах проекту, зокрема, передбачена підготовка програми навчання стартаперів та підприємців за участю британських фахівців, а також проведення конференцій, обмін досвідом. І, найголовніше, – безкоштовне навчання для українських підприємців та стартаперів за провідними світовими методиками», – поінформували також у ЛМР.

«Під час конференції учасники матимуть можливість поспілкуватись з представниками академічної спільноти Кінгстонського університету (Лондон), бізнес спільнотою України та тренерами «Creative Spark», які нещодавно повернулись із навчання у Лондоні, де обмінювались досвідом та розробляли спеціальну програму курсу розвитку підприємництва. Учасники дізнаються як здійснювати пошук перспективних ідей, досліджувати ринок, аналізувати поведінку потенційних споживачів та будувати бізнес моделі стартапів», – розповіли також у ЛМР

«Наступними етапами проекту буде надання учасникам доступу до онлайн бізнес-курсу з вивчення англійської мови «LearnEnglish Select» та проведення тренінгів по всій Україні. Участь у програмі «Creative Spark» дозволяє розвинути будь-який етап проекту – від пітчингу ідей та започаткування бізнесу до захисту інтелектуальної власності. Участь у конференції та проекті «Creative Spark» безкоштовна», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу