У Львові реалізовуватимуть програму «Creative Spark»

10:50 1 лютого 2019 р.

  • 0
  • 621


Фото: 195.78.68.75

8 лютого, о 9:00 у «Tech StartUp School» на вулиці Колесси відбудеться відкриття програми «Creative Spark».

Про це повідомили в п’ятницю, 1 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Конференція «Creative Spark» створена з метою активізації підприємницької та інноваційної діяльності, організаторами заходу є Tech StartUp School, а партнери – Кінгстонський університет (Лондон). Основною метою програми є активізація підприємницької та інноваційної діяльності».

«У межах проекту, зокрема, передбачена підготовка програми навчання стартаперів та підприємців за участю британських фахівців, а також проведення конференцій, обмін досвідом. І, найголовніше, – безкоштовне навчання для українських підприємців та стартаперів за провідними світовими методиками», – поінформували також у ЛМР.

«Під час конференції учасники матимуть можливість поспілкуватись з представниками академічної спільноти Кінгстонського університету (Лондон), бізнес спільнотою України та тренерами «Creative Spark», які нещодавно повернулись із навчання у Лондоні, де обмінювались досвідом та розробляли спеціальну програму курсу розвитку підприємництва. Учасники дізнаються як здійснювати пошук перспективних ідей, досліджувати ринок, аналізувати поведінку потенційних споживачів та будувати бізнес моделі стартапів», – розповіли також у ЛМР

«Наступними етапами проекту буде надання учасникам доступу до онлайн бізнес-курсу з вивчення англійської мови «LearnEnglish Select» та проведення тренінгів по всій Україні. Участь у програмі «Creative Spark» дозволяє розвинути будь-який етап проекту – від пітчингу ідей та започаткування бізнесу до захисту інтелектуальної власності. Участь у конференції та проекті «Creative Spark» безкоштовна», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:32 18 квітня 2019 р.

У школі на Львівщині відновлюють басейн

Голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянув у четвер, 18 квітня,хід будівельних робіт із реконструкції басейну Буської ДЮСШ.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 729

12:48 18 квітня 2019 р.

У Львові розпочався «Форум професійної освіти»

50 закладів профтехосвіти беруть участь в уже другому «Форумі професійної освіти», який розпочався в четвер, 18 квітня, у виставковому центрі «Південний-Експо» на вулиці Щирецькій.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 651

10:00 18 квітня 2019 р.

У Львові відбудеться «Форум професійної освіти»

У четвер, 18 квітня, об 11:00 у виставковому центрі «Південний-Експо» у Львові розпочнеться II «Форум професійної освіти», участь у якому візьмуть 50 закладів професійної освіти Львівщини.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 531