У Львові реалізовуватимуть програму «Creative Spark»

10:50 1 лютого 2019 р.

  • 0
  • 477


Фото: 195.78.68.75

8 лютого, о 9:00 у «Tech StartUp School» на вулиці Колесси відбудеться відкриття програми «Creative Spark».

Про це повідомили в п’ятницю, 1 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Конференція «Creative Spark» створена з метою активізації підприємницької та інноваційної діяльності, організаторами заходу є Tech StartUp School, а партнери – Кінгстонський університет (Лондон). Основною метою програми є активізація підприємницької та інноваційної діяльності».

«У межах проекту, зокрема, передбачена підготовка програми навчання стартаперів та підприємців за участю британських фахівців, а також проведення конференцій, обмін досвідом. І, найголовніше, – безкоштовне навчання для українських підприємців та стартаперів за провідними світовими методиками», – поінформували також у ЛМР.

«Під час конференції учасники матимуть можливість поспілкуватись з представниками академічної спільноти Кінгстонського університету (Лондон), бізнес спільнотою України та тренерами «Creative Spark», які нещодавно повернулись із навчання у Лондоні, де обмінювались досвідом та розробляли спеціальну програму курсу розвитку підприємництва. Учасники дізнаються як здійснювати пошук перспективних ідей, досліджувати ринок, аналізувати поведінку потенційних споживачів та будувати бізнес моделі стартапів», – розповіли також у ЛМР

«Наступними етапами проекту буде надання учасникам доступу до онлайн бізнес-курсу з вивчення англійської мови «LearnEnglish Select» та проведення тренінгів по всій Україні. Участь у програмі «Creative Spark» дозволяє розвинути будь-який етап проекту – від пітчингу ідей та започаткування бізнесу до захисту інтелектуальної власності. Участь у конференції та проекті «Creative Spark» безкоштовна», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 14 лютого 2019 р.

У Львівському університеті відкриють ІТ-лабораторію

У п’ятницю, 15 лютого, о 12:00 у навчальному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка на вулиці Драгоманова розпочнеться відкриття ІТ-лабораторії «Infopulse Data Science & Machine Learning Lab» за сприяння компанії «Infopulse» і «Львівського «ІТ Кластеру».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 600

16:48 14 лютого 2019 р.

У Львові розпочали відбір на навчання у ВНЗ ДСНС

Психологи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області проводять психологічний відбір кандидатів на навчання у ВНЗ ДСНС.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 516

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу