У Львові радилися зброярі Національної гвардії України

16:20 23 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Проблемних питань, які потребували вирішення, накопичилося достатньо.

На базі Галицької бригади та 45-го полку Національної гвардії України, які дислокуються у Львові, 21-22 жовтня відбулися дводенні навчально-методичні збори з начальниками служб ракетно-артилерійського озброєння, служб озброєння територіальних управлінь, з’єднань, військових частин і підрозділів, вищих навчальних закладів, навчальних військових частин, баз, установ та закладів НГУ. Розпочались збори з виступу заступника начальника логістики Головного управління Національної гвардії України, полковника Володимира Баштового.

У такому складі офіцери зібрались вперше за два роки. Отже проблемних питань, які потребували вирішення, накопичилось достатньо. Зокрема, полковник Володимир Баштовий зазначив у своєму виступі: «З початком антитерористичної операції на сході нашої держави кожен з присутніх в цьому залі усвідомив важливість організації та здійснення своєчасного й повного забезпечення своїх підрозділів озброєнням, боєприпасами, засобами індивідуального захисту та активної оборони, а також військовим майном. Сьогодні від вас та ваших підлеглих залежить обслуговування, ремонт озброєння, а також своєчасна його видача у військові частини для поповнення запасів. Всі ці аспекти впливають на боєздатність підрозділів Національної гвардії України».

Своєю чергою, т.в.о. начальника Західного територіального управління Національної гвардії України полковник Олег Сахон привітав всіх учасників зборів, подякував фахівцям служб озброєння, які всіма зусиллями допомагали особовому складу військових частин Західного ОТО під час виконання службово-бойових завдань в зоні АТО й наголосив: «На цих зборах важливо з’ясувати основні проблемні питання з якими підрозділи Національної гвардії зіткнулись в зоні АТО, у вас є можливість обмінятися позитивним досвідом роботи. І найголовніше, ви повинні цей досвід передати своїм підлеглим».

Начальники служб територіальних управлінь мали можливість виступити з доповіддю про проведені заходи щодо зберігання озброєння та боєприпасів, своєчасного прийняття на облік озброєння, ведення обліку і звітності, здійснення систематичного контролю, а також своєчасного списання озброєння та майна. Під час доповідей офіцери жваво обговорювали проблемні питання для подальшого узагальнення передового досвіду та практичного використання його у військових частинах і підрозділах Національної гвардії України.

У ході проведення зборів заступник начальника Західного територіального управління Національної гвардії України з озброєння – начальник технічної частини полковник Руслан Іванишин розповів присутнім про організацію служб озброєння в підпорядкованих частинах. У львівському 45-му полку національної гвардії України, на складі озброєння військової частини, з офіцерами провели заняття, щодо порядку організації зберігання та збереження озброєння, боєприпасів та іншого майна на складах озброєння. Нещодавно це приміщення було обладнане сучасними засобами охорони, новими шафами для зберігання зброї, тощо.

Керівництвом Західного територіального управління для офіцерів служб озброєння була організована екскурсія по Львівському бронетанковому заводу. Сьогодні підприємство здійснює ремонт, модернізацію та виробництво нових типів бронетанкової техніки і запасних частин до неї.

Офіцери побували в демонтажному, монтажному цехах, а також в цеху по ремонту спецобладнання. Особливий інтерес офіцери проявили до цеху, де виготовляють бронетранспортер «Дозор-Б». Учасників зборів цікавило озброєння, яке встановлено на бойовій машині. За своїми характеристиками ця машина може ефективно використовуватися для оснащення спеціальних підрозділів при виконанні розвідувальних, дозорних, а також миротворчих операцій та застосовуватися як основний транспортний засіб в умовах бойових дій.

По завершенню зборів начальник відділу озброєння логістики головного управління Національної гвардії України підполковник Сергій Гриценко проаналізував роботу офіцерів служб озброєння, озвучив позитивні зміни в роботі фахівців-зброярів, а також оголосив основні завдання на 2016 рік. Про це повідомили сьогодні, 23 жовтня, в прес-службі Національної гвардії України.

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу