У Львові приватну гімназію передали в комунальну власність

10:42 20 червня 2014 р.


Фото: dyvensvit.org

Рішення про передачу приватного закладу «Гімназія ім. Блаженного Климентія Шептицького» у комунальну власність прийняли на сесії Львівської міської ради, інформує прес-служба ЛМР.

Відтак, гімназію ім. Блаженного Климентія Шептицького ІІ-ІІІ ступенів реорганізують у навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія І-ІІІ ступенів Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких».
Довідка
Гімназія є закладом гуманітарного профілю. Її особливістю є розвиток і виховання у дітей якостей лідера і християнського аніматора, який завтра буде свідомим громадянином та християнином.

Гімназія, колись ліцей, ім. Блаженного Климентія Шептицького є першою католицькою школою в Україні. Вона заснована в 1991 році з ініціативи Блаженнішого кардинала Мирослава Івана (Любачівського). У 2005 році Архиєпископ Львівський Кир Ігор (Возняк) передав опіку над ліцеєм монашому Згромадженню отців Салезіян УГКЦ, місією яких є виховання молоді.

На підставі нової державної реєстрації 7 серпня 2007 року були внесені доповнення до найменування та статуту приватного ліцею, згідно з якими йому була присвоєна нова назва: Приватний заклад «Гімназія Блаженного Климентія Шептицького».

У гімназії навчається 200 дітей. Адміністрація складається із 30 вчителів, серед яких є брати і отці Салезіянського Згромадження. З п’ятого по дев’ятий класи гімназія пропонує поглиблене вивчення двох іноземних мов (англійської та німецької). Кращі учні мають можливість брати участь у мовних таборах в Австрії, Італії, Польщі. У десятих та одинадцятих класах профілюючим є поглиблене вивчення історії та філософії.

Учні гімназії мають змогу проявити свою активність у різноманітних позакласних та позашкільних проектах обміну, гуртках, зокрема в анімаційному русі.

dailylviv.com

До теми

17:00 1 жовтня 2020 р.

У кожому класі має бути багатофункціональний принтер і цифрова камера, - новий держстандарт базової середньої освіти

30 вересня уряд затвердив Державний стандарт базової середньої освіти, який визначив продовження реформи «Нової української школи» для учнів 5-9 класів з 2022 року.

Рубрика: Наука і техніка

12:32 29 вересня 2020 р.

Львівський обласний інститут післядипломної педосвіти очолив пенсіонер

У вівторок, 29 вересня, Львівська обласна рада призначила директором КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Павла Хобзея.

Рубрика: Наука і техніка

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу