У Львові приватну гімназію передали в комунальну власність

10:42 20 червня 2014 р.


Фото: dyvensvit.org

Рішення про передачу приватного закладу «Гімназія ім. Блаженного Климентія Шептицького» у комунальну власність прийняли на сесії Львівської міської ради, інформує прес-служба ЛМР.

Відтак, гімназію ім. Блаженного Климентія Шептицького ІІ-ІІІ ступенів реорганізують у навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія І-ІІІ ступенів Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких».
Довідка
Гімназія є закладом гуманітарного профілю. Її особливістю є розвиток і виховання у дітей якостей лідера і християнського аніматора, який завтра буде свідомим громадянином та християнином.

Гімназія, колись ліцей, ім. Блаженного Климентія Шептицького є першою католицькою школою в Україні. Вона заснована в 1991 році з ініціативи Блаженнішого кардинала Мирослава Івана (Любачівського). У 2005 році Архиєпископ Львівський Кир Ігор (Возняк) передав опіку над ліцеєм монашому Згромадженню отців Салезіян УГКЦ, місією яких є виховання молоді.

На підставі нової державної реєстрації 7 серпня 2007 року були внесені доповнення до найменування та статуту приватного ліцею, згідно з якими йому була присвоєна нова назва: Приватний заклад «Гімназія Блаженного Климентія Шептицького».

У гімназії навчається 200 дітей. Адміністрація складається із 30 вчителів, серед яких є брати і отці Салезіянського Згромадження. З п’ятого по дев’ятий класи гімназія пропонує поглиблене вивчення двох іноземних мов (англійської та німецької). Кращі учні мають можливість брати участь у мовних таборах в Австрії, Італії, Польщі. У десятих та одинадцятих класах профілюючим є поглиблене вивчення історії та філософії.

Учні гімназії мають змогу проявити свою активність у різноманітних позакласних та позашкільних проектах обміну, гуртках, зокрема в анімаційному русі.

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу