У Львові присягнули на вірність народові курсанти університету внутрішніх справ

10:50 15 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Право зачитати слова Присяги працівника Національної поліції надали курсантові Павлу Ревчуку.

«Кожен громадянин України, який вступає до лав правоохоронців, особисто складає Присягу на вірність Українському народові. Присяга покладає на працівника органів внутрішніх справ всю повноту відповідальності за виконання ним службових обов’язків. І цю дату у своєму життєвому календарі відзначить червоним кожен, хто промовить ці священні слова, як день, коли народився новий правоохоронець», – повідомили сьогодні, 15 жовтня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС, де також поінформували:

«У календарі новобранців Львівського державного університету внутрішніх справ цією датою стане 14 жовтня 2015 року. В університеті, вже за традицією, приведення до Присяги курсантів приурочено до великого свята – Покрови Пресвятої Богородиці, адже з давніх-давен Богородиця є покровителькою українських козаків та всіх українських збройних формувань.

Цього року, також символічним є збіг дати проведення урочистостей з Днем захисника України. У навчально-тренувальному центрі «Верещиця» до урочистих святкувань долучилися перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, заступник начальника департаменту організації діяльності підрозділів особливого призначення МВС України Ігор Вольський, начальник Львівського обласного управління МВС Дмитро Загарія, заступник начальника управління СБУ у Львівській області Роман Яблонський, начальник Львівського обласного управління ДСНС Сергій Дмитровський, т.в.о. начальника управління Львівського обласного управління ДПС Тарас Сідельник, начальник управління Західного територіального об’єднання Національної гвардії України Олег Сахон, представники інших силових відомств краю і місцевої влади, духовенство, друзі та рідні курсантів. 

У такі радісні миті ми все ж не повинні забувати, що сьогодні сотні військових, правоохоронців та добровольців, ризикуючи своїм життям, захищають територіальну цілісність нашої країни. Пам’ять про тих, які полягли за волю й незалежність України усі присутні вшанували хвилиною мовчання. Курсанти 1-го курсу Денис Ігнатович та Євген Даниленко поклали квіти до обеліску працівникам органів внутрішніх справ, які загинули в боротьбі за Батьківщину.

Право зачитати слова Присяги працівника Національної поліції надали курсантові Павлу Ревчуку. Разом з ним 99 вихованців факультету з підготовки фахівців для підрозділів слідства урочисто заприсягнули суворо дотримуватись Конституції України, бути гуманним, чесним, сумлінним та дисциплінованим, відмінно нести службу, робити усе необхідне, аби забезпечити надійний правопорядок у країні.

Своєрідним символом вступу курсантів до великої родини правоохоронців стало вручення їм перших службових посвідчень. У церемонії вручення взяли участь ректор ЛьвДУВС Валерій Середа, заступник начальника Департаменту організації діяльності підрозділів особливого призначення МВС України Ігор Вольський, начальник міліції Львівщини Дмитро Загарія та начальник ГУДСНС у Львівській області Сергій Дмитровський.

Першим привітав молодих правоохоронців ректор університету, доктор юридичних наук, доцент, генерал-майор міліції Валерій Середа, який зачитав привітання від імені міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, та особисто висловив поздоровлення на адресу вихованців ЛьвДУВС. Валерій Вячеславович зазначив: «Ціною життя та здоров’я наших співгромадян, які захищають східні рубежі України, ви, шановні курсанти, маєте сьогодні можливість здобувати нові знання, вміння та навички. Тому не знехтуйте цим шансом. Я бажаю вам успіхів у навчанні та житті, нехай Господь оберігає вас та ваших близьких, вказує променем світла на праведний шлях. Слава Україні!». 

Від імені усього особового складу львівської міліції та від себе особисто привітав першокурсників начальник Львівського обласного управління МВС, полковник міліції Дмитро Загарія, який зазначив «Дивлячись на вас, ми розуміємо, що в нашій країні є достойна опора, світле і талановите майбутнє. Мені дуже приємно, що молоді юнаки і дівчата виявили бажання служити Батьківщині. Тож, нехай девіз «Бути відданим народові України» назавжди залишиться вашим головним орієнтиром на життєвому та службовому шляху!» 

Теплі слова привітань звучали також від першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського та начальника управління Західного територіального об’єднання Національної гвардії України Олега Сахона. Привітав молодих правоохоронців і Заслужений артист України Володимир Питель, виконавши відому українську пісню «Пшеничне перевесло.

Після завершення урочистостей, привітати наших курсантів мали змогу батьки та друзі. Гарному настрою та «теплій» атмосфері не завадили сьогодні навіть прохолодний вітер та похмуре небо».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини